مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش ممنوعیت سفر, هدف قرار دادن مهاجران از 6 بیشتر کشورهای

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع را از یک نسخه به روز شده از بحث برانگیز ممنوعیت سفر اقدام Homeland Security سر چاد Wolf روز جمعه گفت. موجود بان در محل باقی می ماند, داشتن شده است okayed توسط دیوان عالی کشور در سال 2018 است.

صحبت با خبرنگاران با تلفن گرگ گفت که به روز رسانی ممنوعیت را تعلیق ویزای مهاجرت برای اتباع اریتره قرقیزستان میانمار و نیجریه. ویزای غیر مهاجر را از این کشورها خواهد شد نمی شود.

‘تنوع ویزا’ – دست با قرعه کشی به افزایش مهاجرت از کشورهایی با نرخ مهاجرت پایین به ایالات متحده برای اتباع سودان و تانزانیا نیز محدود شده است.

گرگ گفت که کشورهای سوال باید موفق به دیدار با آمریکا امنیت و اطلاعات های استاندارد با استناد به فقیر گذرنامه و امنیت ناکافی تروریسم غربالگری.

همچنین در rt.com چین را محکوم کرد ‘واقعا معنی” ما هشدار سفر به عنوان coronavirus اجرا می شود شایع

بلاروس در ابتدا میله میله به نظر می رسد در لیست سیاه اما با توجه به گرگ موفق به جبران کاستی های خود را در زمان برای جلوگیری از ممنوعیت. وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo است که با توجه به لمس کردن در بلاروس در روز شنبه و تصمیم به اعتصاب شرقی کشور اروپایی از لیست ممکن است تا حدودی شده یک ژست حسن نیت توجه به این که Pompeo است به احتمال زیاد به دنبال به جلو بلاروس به دور از تاثیر آن همسایه روسیه است.

“این کشورها در بیشتر قسمت ها می خواهند مفید آنها می خواهند به انجام درست آنها باید روابط با آمریکا اما برای انواع دلایل مختلف موفق به دیدار با کسانی که حداقل الزامات” گرگ گفت. او اضافه کرد که برنده خواهد شد موضوع این ممنوعیت بعد از آن در روز جمعه است.

این ممنوعیت به احتمال زیاد خواهد سطل آشغال توسط دموکرات ها و barraged با قانونی مخالف است. مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر بان کی مون که تحت تاثیر برخی از شهروندان ایران در لیبی و کره شمالی و سومالی, سوریه, ونزوئلا و یمن صادر شد فقط یک هفته به انتخابات ریاست جمهوری در سال 2017 شد و به طور گسترده ای به عنوان یک “مسلمان بان.”

همچنین در rt.com Anchors aweigh: کاخ سفید اعلام کرد سرکوب ‘تولد, گردشگری’ به این jeers به سلامتی و سردرگمی

این ممنوعیت به چالش کشیده شد در چندین دادگاه فدرال با دیوان عالی کشور در نهایت پذیرش یک نسخه تجدید نظر شده است که به اجرا در آمد و در سال 2018 است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی