در اولین سفر خود به هند در هفته آینده رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به اب راه رفتن را به چند مجادلات داخلی به چالش کشیدن همتای هندی او در مورد وضعیت آزادی مذهبی در این کشور و همچنین کشمیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را جمع آوری تعدادی از “نگرانی” با نارندرا نخست وزیر هند در طول سفر یک مقام کاخ سفید روز جمعه گفت singling کردن “آزادی مذهبی موضوع” به عنوان “بسیار مهم” به دولت آمریکا.

“نخست وزیر مودی در نخستین سخنرانی خود پس از پیروزی در انتخابات سال گذشته صحبت در مورد چگونه او را در اولویت قرار فراگیر بودن از اقلیت های مذهبی. و قطعا جهان به نظر می رسد به هند برای حفظ آزادی مذهبی و درمان برابر برای همه را تحت حاکمیت قانون” رسمی به خبرنگاران گفت: ساخت هر تلاش برای جلوگیری از توهین به متحد آمریکا.

همچنین در rt.com نیمی از سرخپوستان نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت, جنگ, سیاست, اما به طور فزاینده ای به او اعتماد در دیگر امور جهان’

با خصومت بین دهلی نو و اسلام آباد در یک نقطه بالا و بسیاری از آن ناشی از درگیری های بیش از مورد مناقشه کشمیر خاک – رییس جمهور همچنین انتظار می رود به اصرار detente برای هسته ای رقبا. بعد از یک حمله در پاکستان مبتنی بر داعش که به کشته شدن 40 هند افسران پلیس در کشمیر در سال گذشته و در جریان مسائل با تروریسم در منطقه دهلی نو لغو کشمیر استقلال وضعیت این استدلال این حرکت لازم بود برای سرکوب شورشیان مسلح و توسعه منطقه است. پاکستان بارها ناودان تصمیم, اما استدلال دولت هند است و سرکوب شهروندان در آن تنها کشور با اکثریت جمعیت مسلمان.

“من فکر می کنم آنچه شما می شنوید از رئیس جمهور بسیار دلگرم کننده کاهش تنش بین هند و پاکستان, تشویق دو کشور به تعامل دو جانبه گفت و گو با یکدیگر برای حل و فصل اختلافات خود را” رسمی گفت: با توجه به روند تنها می تواند به جلو حرکت می کند اگر اسلام آباد ramped تا تلاش های خود را در برابر تروریسم است.

ما همچنان معتقدیم هسته پایه و اساس موفقیت هر گفت و گو میان [هند و پاکستان] بر ادامه حرکت در تلاشهای پاکستان برای سرکوب تروریست ها و افراط گرایان در خاک خود است. بنابراین ما همچنان به دنبال آن است.

همچنین در rt.com چه اتفاقی می افتد زمانی که ما آزادی مذهبی’ ناظر به هند در جستجوی ‘هیولا برای از بین بردن’

کشمیر بیش از حد خواهد آمد تا در مغلوب ساختن پیشی جستن بحث با مودی رسمی گفت: هند و پاکستان به “به دنبال حفظ صلح و ثبات در امتداد خط کنترل (LoC) و خودداری از اقدامات و یا اظهارات که می تواند به افزایش تنش در منطقه است.”

هر چند برای یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار بود به جوهر قابل توجه پیمان تجارت در سفر رئیس جمهور نقش برآب چشم انداز که در اوایل این هفته بیان کرد یک “معامله بزرگ” را تنها پس از (امید) برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر. روابط تجاری بین دو کشور باید با شک و تردید عمل نسبت به سال گذشته با هر دو طرف صورتم سیلی وظایف جدید در هر یک از دیگر کالاها و ما حذف هند از آن Generalized System of Preferences (GSP) که قبلا اعطا تعرفه معافیت. این مقام گفت: تردید بود که هند ترمیم به GSP در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در کشور است.

“ما می خواهیم به آدرس یک دسته…بسیاری از [تجارت] نگرانی و ما کاملا وجود دارد و در عین حال” این مقام گفت.

ما به احتمال زیاد خواهد شد بحث و گفتگو با نخست وزیر در مورد این نگرانی ها و ادامه بحث فراتر از این دیدار است.

همچنین در rt.com ‘صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد’: مغلوب ساختن پیشی جستن کست شک بیش هند توافقنامه تجارت پیش از سفر دولت

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de