مغلوب ساختن پیشی جستن به حضور سرنشین دار SpaceX راه اندازی – روزنامه نگاران باید نگران شود ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور خواهد آینده راه اندازی SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها. قبل از تائید حضور تهمت شوخی که او می خواهم به راه اندازی روزنامه نگاران به فضا را “پاک” از آنها است.

رئیس جمهور را در سفر به فلوریدا روز چهارشنبه راه اندازی یک مقام کاخ سفید روز جمعه تایید کرد.

راه اندازی خواهد شد و برای اولین بار پروازهای فضایی سرنشین دار را از ما پس از سال 2011 را ببینید فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken انفجار از مرکز فضایی کندی قبل از docking ایستگاه فضایی بین المللی. راه اندازی نیز خواهد بود که اولین بار یک شرکت خصوصی راه اندازی کرده است انسان به فضا است.

همچنین در rt.com ناله ویروسی موضوع متهم Elon Musk باعث خرابی تگزاس محله با موشک آزمون

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک حامی پرواز فضایی خصوصی اعلام کرد در سال 2018 که ایلان شرکت را نشان می دهد “آمریکا نبوغ خود را در بهترین حالت آن است.” در سخنرانی خود در یک نشست ملی شورای فضای آن سال مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که “سرنوشت ما فراتر از زمین است که نه تنها یک ماده از هویت ملی اما یک مسئله امنیت ملی است.” دو سال بعد رئیس جمهور طولانی وعده داده شده در فضا نیروی برقرار شده است به عنوان یک شاخه جدید از نظامی آمریکا و کاهش آن, اول استخدام ویدئو این ماه است.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد یک زبان-در-گونه طرح را غیر ارادی فضانوردان در خارج از کاخ سفید فشار سپاه. پرسید که آیا او می تواند حضور در هفته آینده راه اندازی تهمت و کنایه آمیز به یک خبرنگار که از او می خواهم “می خواهم برای قرار دادن شما در موشک و خلاص شدن از شر شما در حالی که برای.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن موضع خصمانه در برابر رسانه ها به احتمال زیاد نمی خواهد گسترش برای بسته بندی مطبوعات سپاه به موشک او احتمالا می تواند انتظار می رود برخی از testy مبادلات با خبرنگاران اگر او طول می کشد سوال در فلوریدا. مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از پوشیدن یک ماسک صورت در طول یک تور از یک کارخانه فورد در میشیگان در این هفته منجر به زوزه از تمسخر از رسانه ها و خواسته دولت دادستان کل اعلام کرد او ناخواسته وجود دارد دوباره.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de