مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند خرابکاری با “10yrs در زندان’ به صورت defacing اندرو جکسون, به مجسمه, St. john’s کلیسا در میان درگیری در نزدیکی کاخ سفید

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که پیامدهای ناگوار برای هر کسی defacing مجسمه ها و بناهای تاریخی در واشنگتن گفت: خرابکاری می تواند صرف به یک دهه در زندان است.

“تعداد زیادی از افراد دستگیر شده در DC برای ننگین خرابکاری در پارک لافایت از مجسمه با شکوه از اندرو جکسون در علاوه بر این به خارجی defacing از سنت جان کلیسا در سراسر خیابان” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در شب دوشنبه پس از چندین تظاهرات پیاپی در این شهرستان است.

10 سال در زندان تحت جانبازان یادبود حفظ کنند. مراقب باشید!

تظاهرکنندگان با تجمع در پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید در اوایل روز دوشنبه در تلاش برای سرنگونی جکسون مجسمه و خرابکاری تاریخی سنت جان کلیسا با نقاشی های دیواری. تقویت پلیس فرستاده شد در برای محافظت از هر دو مکان با فیلم ها به اشتراک گذاشته آنلاین نشان دادن درگیری بین مردم و اجرای قانون است.

تعدادی از بازداشت ساخته شد در میان درگیری شده بود نیز دیده می شود در فیلم از تظاهرات.

با الهام از یک شبیه تلاش در سیاتل فعالان همچنین از تلاش برای ایجاد یک جدید از معترضان اردوگاه – لقب “خانه سیاه و سفید منطقه خودمختار” (BHAZ) – کمتر از دو مایل دورتر از کاخ سفید است. نوپای منطقه حرف اول دیده می شد با اسپری بر روی سطح خارجی کلیسای جان که در آن DC مترو پلیس راه اندازی یک محیط برای جلوگیری از خرابکاری بیشتر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de