تهمت و تهدید به ‘بیش’ سان فرانسیسکو از ‘بیمار توله سگ’ پلوسی آتشین در پاسخ به او Covid-19 پاسخ ضربه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان مجلس نانسی پلوسی در “فاکس و دوستان’ نشان می دهد دولت فدرال می تواند بیش از او در “زاغه” منطقه سان فرانسیسکو به عنوان دو قفل شاخ در بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ.

“او یک بیمار توله سگ, به نظر من” رئیس جمهور گفت که در مورد خواسته پلوسی انتقاد در واکنش به شیوع کروناویروس. “او واقعا است. او بسیاری از مشکلات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ادامه داد کالایی در برابر پلوسی بعد زمانی که او ناودان خود را برای “بازی استیضاح بازی” و تحت کنترل توسط “رادیکال چپ” از جمله دانشجوی سال اول نیویورک کنگره و سبز جدید مقابله نویسنده اسکندریه Ocasio-کورتز.

Pelosi همواره انتقاد نسبت ناروا را پاسخ به شیوع کروناویروس از جمله گفت: بیش از آخر هفته که دولت تاخیر در گرفتن تجهیزات مانند هواکش و ماسک های پزشکی به ایالات متحده است که به آنها نیاز است “کشنده است.” مجلس همچنین ادعا می کند که رئیس جمهور را این ویروس به طور جدی در اوایل به اندازه کافی و با تاخیر پاسخ “هزینه زندگی آمریکایی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کالیفرنیا در کنگره نظرات او را یک “ننگ به کشور ،

فرماندار نیویورک اندرو کومو و دیگران نیز انباشته از رئیس جمهور برای تاخیر در تجهیزات در حال ارسال به ایران بیشتر متاثر از coronavirus چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن است chalked به عدم آمادگی همه گیر لوازم کم زمانی که او سر کار آمد.

بیشتر گفتن انتقاد از رئیس جمهور آمد زمانی که او دو برابر بازگشت به Pelosi و پیشنهاد دولت فدرال ممکن است “را بیش از” او “زاغه” منطقه سان فرانسیسکو از لحاظ اقتصادی-مبارزه منطقه گرفتار گزارش خارج از کنترل بی خانمان مشکل در سال های اخیر و همچنین خیابان ها آشغال با مواد مخدر سوزن و مدفوع انسانی.

همچنین در rt.com ‘خیابان های کثیف و فضولات انسانی?’ توییتر خرید بررسی این ادعا سان فرانسیسکو ‘سالم’ شهر

“دولت فدرال ممکن است ما درگیر و بیش از آن منطقه و تمیز آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این چنین ظروف سرباز یا مسافر آن را بسیار بد و در عین حال او را به نشستن وجود دارد و شکایت می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که coronavirus موارد در درون ما به احتمال زیاد خواهد شد ضربه خود را “بالاترین نقطه” عید پاک در سراسر تاریخ او قبلا شناور به عنوان یک امکان برای حرکت به دور از قرنطینه سفارشات برای شهروندان است.

از شنبه کل موارد در ایالات متحده بیش از 143,000. مجموع مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ایستاده در بیش از 2500.

همچنین در rt.com گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به خون در دست خود’ است که اعتیاد به مواد مخدره رسانه نیویورک Covid-19 جهنم چرا که دولت در هر سطح شکسته است

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im