تهمت و تهدید به تعطیل کردن رسانه های اجتماعی پس از مرافعه با توییتر بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری انتقاد

رئیس جمهور ایالات متحده تهدید کرده است که به شدت تنظیم و یا حتی تعطیل کردن رسانه های اجتماعی سیستم عامل است که “سکوت محافظه کارانه صدای” پس از توییتر مشخص شده خود را در پست با یک واقعیت-بررسی متوجه دلالت آنها حاوی اطلاعات غلط.

“جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کارانه صدای” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز چهارشنبه. “ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد. ما شاهد چه آنها اقدام به انجام و شکست خورده در سال 2016. ما نمی توانیم اجازه دهید یک نسخه پیشرفته تر از آن دوباره اتفاق می افتد.”

او رفت تا دوباره نگرانی رای گیری توسط پست الکترونیکی-در برگه های رای این ادعا که این اقدام را در “رایگان برای همه در تقلب و جعل اسناد و سرقت از آراء” در صورت استفاده در مقیاس بزرگ است.

از سطح پهن هرچیزی ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن راه برای ادامه جریان دشمنی با توییتر. پلت فرم جلب خشم از رئیس جمهور این هفته با مارک برخی از پست های قبلی در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای با یک اخطار نشان می دهد که خوانندگان کلیک کنید و دریافت حقایق در مورد عمل.

همچنین در rt.com تهمت متهم توییتر از انتخابات دخالت و پس از آن کمان به خشم اوباش & ‘واقعیت-چک’ خود را توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در برگه های رای

توییتر شده است با اضافه کردن چنین اعلامیه به توییتهایی پرچم به عنوان احتمالا حاوی falsities پس از ظاهر خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن را نوشته بود و تشویق های بسیاری از مخالفان خود را. منتقدان رئیس جمهور به مدت طولانی تحت فشار خود را رسانه های اجتماعی پلت فرم از انتخاب به سرنگونی او را برای این یا آن گناه برای سال.

تلاش های آنها reinvigorated به تازگی با جعل اتهام که تهمت بود به قتل یک غیر موجود کارآموز به نام کارولین Gombell. آن آغاز شد و به عنوان بخشی بازپرداخت و قسمت فشار مبارزات انتخاباتی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که MSNBC میزبان جو Scarborough بازی کرده بود در مرگ لری Klausutis که برای او کار می کرد به عنوان یک کارآموز در طول روی لئامت دادن خود را در کنگره آمریکا. پس از اتهام Scarborough را شرکت میزبان و میکا برژینسکی گفت که او می خواهد به طور مستقیم صحبت به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی و مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع است.

همچنین در rt.com “عدالت برای کارولین’: مقاومت در برابر ادعاهای ناروا کشته کارآموز بدانند جعلی اخبار نیروی توییتر به سایت صبح خود را با جو توییتهایی

توییتر بزرگتر جنگهای صلیبی بر روی اطلاعات غلط است که تا کنون تولید شده مخلوط نتایج, حداقل با توجه به کروناویروس تئوری های توطئه است. پس از برچسب زدن خودکار راه اندازی شد در اوایل این ماه آن را داده است متعدد مثبت کاذب و منفی باعث برخی نظر به تعجب می کنم اگر سیستم در نهایت بیش از آسیب خوب.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de