مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید رسانه ای او می داند که کاخ سفید leakers هستند از جمله #مقاومت عضو ناشناس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او می داند که هویت ناشناس خودی که به قلم یک داغدار op-ed و کتاب در مورد عملکرد داخلی دولت او باقی ماند اما cagey در مورد آنچه که او در نظر دارد در مورد آن انجام دهد.

ناشناس نیویورک تایمز op-ed تحت عنوان “من بخشی از مقاومت در داخل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” ساخته امواج زمانی که منتشر شد در ماه سپتامبر سال 2018 است. نویسنده آن توصیف خود را به عنوان یک “مقام ارشد” در مغلوب ساختن پیشی جستن سفید رنگ یک عکس از یک رئیس جمهور در بی نظمی و کارکنان از مشاوران و مسئولان به کار خود را تضعیف می کند “بی پروا” دستور کار است.

همچنین در rt.com جنگ اطلاعات: حمایت نماینده مجلس در تلاش به طور رسمی اعلام سی ان ان و واشنگتن پست ‘جعلی, اخبار’

نویسنده هویت راز باقی مانده برای بیش از یک سال و حتی زمانی که آنها به چاپ کتاب در سال گذشته آشکار بیشتر شایعات از داخل کاخ سفید است. شایعات منتشر شده در هفته های اخیر که تحت پوشش ضد Trumper است معاون مشاور امنیت ملی ویکتوریا Coates سابق دستیار سناتور تد کروز (R-تگزاس). یک Axios مقاله این ادعا که Coates به زودی نقل مکان کرد و از پست خود به دست آورد برخی از کشش در روز دوشنبه و تهمت به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که او می داند که هویت ناشناس کاتب.

“وجود دارد یک جستجو انجام به صورت ناشناس؟” خبرنگار پرسید: رئیس جمهور.

“آره وجود دارد این است که” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “این بسیار جستجو…من می دانم که در آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است به نام قرار, نویسنده, اما افزود که او آگاه است دیگر “leakers” در درون دولت اشاره ناشناس توسط مطبوعات در منفی قطعه مورد او.

“زمانی که من می خواهم برای به دست آوردن چیزی به مطبوعات و من بگویم برخی از مردم,” او گفت:. “و آن را شگفت انگیز آن می شود وجود دارد.”

ناشناس’ کتاب با عنوان “یک هشدار” منتشر شد در ماه نوامبر. نسخه گسترش یافته از سال 2018 op-ed آن ادامه داد: در همین راستا توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک رهبر که “تصادفا تهمت می شود اشتباه است که به راحتی تحریک شده و مشکل سنتز اطلاعات است.”

این کتاب ضعیف دریافت حتی لیبرال مطبوعات با واشنگتن پست, کارلوس Lozada کوبیدن آن خسته کلیشه و مسواک زدن آن را به عنوان ضد مغلوب ساختن پیشی جستن “سر و صدا.” هنوز هم آن موفق به ایجاد به اندازه کافی از هم بزنید در داخل کاخ سفید است که تلاش شده است به نویسنده آن با دبیر مطبوعاتی استفانی گریشام گفت: در روز سه شنبه که ناشناس “نیاز داشت.”

همچنین در rt.com ‘جمعه شب قتل عام’: Sondland شرح زیر است Vindmans به عنوان تهمت پاک سازی خانه از “خائن/قهرمانان” را شکست خورده استیضاح

اگر تهمت می داند و آتش سوزی و یا reassigns ناشناس مرموز نویسنده ملحق خواهد شد که تعداد انگشت شماری از مقامات دولت پاکسازی از دولت او پس از تبرئه در واکنش به استیضاح آزمایشی در اوایل این ماه. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اخراج سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman و برادر دوقلوی او یوگنی از شورای امنیت ملی به عنوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland. هر دو ستوان سرهنگ Vindman و Sondland شهادت علیه او در خانه دموکراتها استیضاح پرس و جو.

رئیس جمهور نیز خارج نامزدی سابق آمریکا وکیل جسی لیو به خزانه موقعیت ترک سابق وکیل بیکاری که گفته می شود پس از دست زدن به صورت قانونی در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور راجر سنگ.

با سنگ با توجه به محکوم در روز پنج شنبه برای دروغ گفتن به کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که او “می تواند درگیر” در عفو خود را مشاور سابق.

“من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون از کشور,” او گفت:. “من می تواند درگیر شود اگر من می خواهم به.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی