مغلوب ساختن پیشی جستن مستقیم تا ادعا جو Scarborough ‘GOT AWAY WITH MURDER’ بر ‘احساس’

در یک علامت تشدید مداوم دشمنی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا MSNBC میزبان جو اسکاربورو “got away with murder” بیش از مرگ یک کارمند تقریبا از دو دهه پیش به رغم وجود دارد که هیچ مدرکی وجود ندارد که او کشته شد.

در مصاحبه با فاکس نیوز رادیو میزبان برایان Kilmeade تهمت خواسته شده بود در مورد او کشیده به بیرون تف کرد با Scarborough و تکرار اتهامات که “صبح جو’ میزبان مسئول مرگ, پس از کنگره کارمند لری Klausutis در سال 2001. او پس از هدف قرار دادن سر خود را بر روی میز کار خود را زمانی که او سقوط کرد به علت بیماری قلبی. مرگ رد شد یک حادثه به پزشکی قانونی و تحقیق بسته است.

همچنین در rt.com صبح میکا خواسته توییتر سانسور تهمت بیش قتل اتهامات می خواهد به صحبت با مدیر عامل شرکت جک و وکیل

با وجود این شرایط Klausutis مرگ و Scarborough بودن در یکی دیگر از شهرستان در زمان حادثه تهمت گفته فاکس نیوز رادیو که او معتقد است که میزبان MSNBC “من قتل است. که من احساس احساس بسیار قوی – و من آن را احساس کنید.”

“بسیاری از مردم در فلوریدا احساس او got away with murder, من فکر می کنم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ادعا Scarborough دخالت در مرگ برای هفته ارسال یک تعداد توییتهایی خواستار سرد مورد نظر باز می شود بر روی این موضوع صرف نظر از فقدان شواهد به حکم حرکت می کند. او به تازگی نوشته شده “او دور با قتل است ؟ برخی از مردم فکر می کنم.”

رئيس جمهور در آخرین اظهارات در مورد این مسئله به سرعت به خود جلب کرد محکومیت در رسانه های اجتماعی با چندین ما خبرنگاران سریع به نقطه baselessness که ادعا می کند. یکی با صراحت در توئیتر خود نوشت: “اسکاربورو در DC در زمان. زن مرگ بود و نه حکومت یک قتل.” یکی دیگر از این واقعیت است که با وجود Klausutis شوهر در انتقاد از رئیس جمهور برای او مضر اظهارات در مورد مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تکرار اتهامات بی اساس.

دیگران در توییتر سایتهای عدم بازجویی توسط Kilmeade در طول مصاحبه با یک دیدگاه یادآوری: “‘من همیشه احساس کردند که او دور با قتل احساس بسیار قوی – و من احساس آن را’ تهمت می گوید برایان Kilmeade. Kilmeade حمل.”

برخی حتی پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید ادعا می کند در حال تلاش برای obfuscate مداوم جنبش اعتراضی و شورش در بسیاری از شهرهای آمریکا در پی جورج فلوید مرگ است.

همچنین در rt.com “عدالت برای کارولین’: مقاومت در برابر ادعاهای ناروا کشته کارآموز بدانند جعلی اخبار نیروی توییتر به سایت صبح خود را با جو توییتهایی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de