مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد رامنی & پلوسی برای ایمان مبتنی بر نفاق در طول استیضاح

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان محجبه ضربه تند وشدید زدن در مجلس نانسی پلوسی و تنها سناتور جمهوری خواه به رای گیری برای حذف, میت رامنی, کوبیدن کسانی که استفاده از ایمان خود به توجیه “انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از تماس با sanctimonious جفت با نام طول سالانه ملی نماز و صبحانه روز پنج شنبه اما هر کس گوش دادن به نظر می رسید به دانستن است که “بسیار نادرست و فاسد مردم” او با اشاره به اتهامات خود را از رتبه های مذهبی نفاق.

من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است” رئیس جمهور گفت:. “نه من مانند افرادی که می گویند ” من برای شما دعا می کنم هنگامی که آنها می دانند که این طوری نیست.

آنها می دانند که آنچه انجام می دهند اشتباه است اما آنها خود را به مراتب جلوتر از کشور بزرگ ما.

رامنی ساخته دموکرات غش کردن پس از سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن با شدت مذهبی-باب روز سخنرانی که در آن او برابر رای گیری به محکوم کردن رئیس جمهور به اتهام سوء استفاده از قدرت ” به انجام وظایف خود “در برابر خدا” گرچه خود بود و هیچ یک بیش از حد خوشحال با تصمیم خود. یوتا سناتور یک مورمون است اشاره شده دین خود را بارها و بارها در توجیه مخالفت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. پلوسی گفته او “دعا برای” تهمت “تمام وقت,” اصرار دارد – با وجود حضور در بیرون و گفتار پاره antics در اوایل این هفته – که او “نفرت نیست کسی.

همچنین در rt.com Pelosi مقاله (پاره) ببر: Pro-wrestling نمایشهایش در SOTU موفق به کشیدن پشم در آخرین تقسیم و تسخیر حرکت

پلوسی که در حال حاضر در نماز صبحانه نمی تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند او بنا به گزارش ها دست می زدند که او معرفی شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که توجه خود را به آدرس رسمی در پاسخ به این روز قبلی استیضاح رای بعد در روز پنج شنبه. تبرئه آمد به عنوان یک شگفتی به چند داده جمهوریخواهان کنترل سنا اما حزبی کینه که باعث پرس و جو در سپتامبر بعید است که اسراف در هر زمان به زودی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im