مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه USMCA معامله تجارت پیش بینی شده برای ایجاد بیش از یک و نیم میلیون دلار آمریکا شغل

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به امضا USMCA معامله تجارت با مکزیک و کانادا به قانون تحقق یک وعده انتخاباتی به تعمیرات اساسی نفتا که ثابت فاجعه برای آمریکا تولید آن پس از گذشت 16 سال پیش.

امضای چهار خاموش طولانی قانونی سفر برای یک معامله سه کشور پیش نویس بیش از یک سال پیش و آن را به کانادا برای تصویب نهایی است. مکزیک امضا این قرارداد در ماه ژوئن.

این USMCA تصویب مجلس سنا با اکثریت قریب به اتفاق در اوایل این ماه و در نهایت به تصویب مجلس در ماه دسامبر پس از منچستریونایتد وجود دارد برای بیش از یک سال از کشیده مذاکرات بین اتاق دموکراتیک اکثریت و رئیس جمهور نماینده تجاری. با این وجود آمریکا بودند را به اعتبار برای مقابله تبدیل شدن به قانون است.

تنها دلیلی که رئیس جمهور است که با داشتن این امضای امروز به دلیل آنچه که ما به عنوان خانه دموکرات” خانه راه و روش کمیته صندلی ریچارد نیل (D-ماساچوست) preened در روز چهارشنبه.

مجلس نانسی پلوسی chimed در ستایش “تفاوت” بین توافق اولیه و نهایی نسخه قادر به مقاومت در برابر گرفتن در یک حفاری در مغلوب ساختن پیشی جستن: “من امیدوارم که او می داند آنچه که او امضای امروز.

معامله تحمیل سختگیرانه تر منابع قوانین در صنعت خودرو نیاز سازندگان خودرو به بیش از قطعات ساخته شده در یکی از این سه کشور به منظور واجد شرایط برای تعرفه صفر و یک درصد قابل توجهی از کسانی که باید قطعات ساخته شده توسط کارگران درآمد حداقل 16 دلار در ساعت توسط 2023. مکزیک به تصویب رسید سختگیرانه تر کار حفاظت از قوانین است که اجازه خواهد داد که کارگران برای داشتن اتحادیه. این USMCA نیز باز می شود تا دسترسی به کانادا لبنی در بازار برای ما کشاورزان گسترش کپی رایت حمایت 20 سال و معاف بزرگ فناوری از قبال محتوای تولید شده توسط کاربران آن است.

برخی از 80,000 مشاغل جدید و 30 میلیارد دلار در سرمایه گذاری های جدید می شود انتظار می رود تولید در صنعت خودرو به تنهایی با مجموع 589,000 شغل جدید ایجاد شده تحت USMCA با توجه به کمیسیون تجارت بین المللی. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده است که انتظار می رود به 1.2 درصد افزایش از معامله.

همچنین در rt.com پایان مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه بازی با کانادا و مکزیک می فرستد سیگنال هشدار به “در معرض خطر دشمن’ چین

امضای USMCA آمد کمتر از یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امن فاز اول مدتها در انتظار معامله تجارت با چین و آمریکا بزرگترین شریک تجاری. مغلوب ساختن پیشی جستن جذب قابل توجهی حمایت انتخاباتی در سال 2016 به قول خود برای مذاکره مجدد نفتا از سال 1994 پیمان تجارت ثابت کرد که یک فاجعه کامل برای صنعت آمریکا به عنوان شرکت های گریخت جنوب به مکزیک که در آن تولید شد به طور قابل توجهی ارزان تر است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im