مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه خانواده اول’ coronavirus عمل با اضافی $1 تریلیون محرک در آثار

سنای آمریکا رای داده است 90-8 به مجلس لایحه ارائه رایگان coronavirus تست پرداخت مرخصی اضطراری برای کسانی که آلوده و بودجه بیشتر برای برنامه های اجتماعی است. بعد تا یکی دیگر از لایحه که به آمریکایی ها پول نقد.

لقب “خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل” توسط حزب دموکرات تحت سلطه خانه بیل میره از طریق مجلس سنا روز چهارشنبه با 90 رای موافق و تنها هشت مخالف است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا لایحه به قانون فقط چند ساعت پس از آن از طریق بالا اتاق, با توجه به کاخ سفید.

در فروش این لایحه به همکار جمهوری خواهان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-کنتاکی) تا به حال برای مقابله با مقاومت مواجه از حزب او بیش از آنچه به آنها گفته شد تلاش مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا) به رم از طریق یک لیست آرزو از دائمی حق بسط در آنچه قرار بود به اورژانس لایحه.

همچنین در rt.com ‘آزمایش رایگان برای همه’: پلوسی اعلام دموکرات رسیدن به مقابله با کاخ سفید در coronavirus امداد

معلوم بود که مقررات ممکن است کاهش یافته و در مذاکرات نهایی. برخی تخمین می زند گفت: این لایحه می تواند هزینه تا $350 میلیارد عمدتا در پرداخت بیمار و مراقبت از کودک ترک دستور برای شرکت های در حال حاضر تاکید اقتصاد است که زمین را متوقف کند با توجه به شیوع.

“این است که حسن نیت دو حزبی محصول مونتاژ شده توسط آمریکا و رئیس جمهور تهمت تیم است که تلاش می کند به ایستادن و گسترش برخی از اقدامات امداد برای کارگران آمریکایی,” مک کانل گفت.

در حالی که آن را “واقعی کاستی” او افزود: “در این مورد من اعتقاد ندارم که ما باید اجازه کمال دشمن از چیزی است که کمک خواهد کرد که حتی یک زیر مجموعه از کارگران است.”

این لایحه را فراهم می کند رایگان Covid-19 coronavirus تست برای همه کسانی که به آن نیاز دارید و همچنین به عنوان پرداخت مرخصی اضطراری برای کسانی که آلوده می شوند و یا مراقبت از یک عضو خانواده است که. علاوه بر آن بودجه اضافی به فدرال پزشکی بهداشت و درمان برنامه غذایی تمبر و مزایای بیکاری.

این دومین عظیم هزینه های لایحه کنگره آمریکا به تصویب رسید در پاسخ به همه گیری پس از هفته گذشته $8.3 میلیارد تخصیص بودجه برای تحقیقات واکسن و توسعه است.

جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حاضر در حال حرکت در “پیچ و تاب سرعت” در مجلس نمایندگان آمریکا به پیش نویس سوم لایحه – بر اساس یک $1 تریلیون کاخ سفید پیشنهاد که شامل به 500 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها شروع به عنوان اوایل مارس 6. بقیه پول را به قید وثیقه صنعت هواپیمایی و دیگر “مضطرب” بخش از اقتصاد ایالات متحده و همچنین به عنوان کسب و کارهای کوچک مجبور به شاتر با این بیماری همه گیر.

قرنطينه, مستندات و “اجتماعی فاصله” را فشار زیادی بر آمریکایی ها اکثریت قریب به اتفاق آنها زندگی می کنند به چک چک و تکیه بر مدارس برای مراقبت از کودکان. کار بسته شدن هم به معنی اخراج و کارگران خود را از دست دادن بیمه درمانی. کاخ سفید در حال حاضر نقل مکان کرد به توقف پرداخت بدهی اخراج و سلب حق مالکیت در تلاش برای کاهش مشکلات.

شده اند وجود دارد 8,403 تایید Covid-19 عفونت در آمریکا تا کنون و این بیماری گزارش شده در هر دولت است. انتظار می رود بیشتر به عنوان تست گسترش می یابد. از روز شنبه وجود داشته است و در مجموع 133 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im