دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید چین را شکست مرگبار coronavirus به لطف بزرگ نظم و انضباط و چین را رهبری قوی به عنوان رییس جمهور تن در پکن نرم زیر اخیر امضای یک قرارداد تجارت.

رهبران دو کشور در مورد شیوع این ویروس که ادعا کرده 640 زندگی در چین طی یک تماس تلفنی در روز جمعه.

که ارائه شده مناسب زمینه را برای یک حمله در پکن اما تهمت که زودتر لعنتی چین برای دستکاری نرخ ارز سرقت مالکیت معنوی و انتخابات دخالت شد و این بار تمایلی به استفاده از وخیم سلامت در بحران به منظور حمله پکن.

در مقابل رئیس جمهور ایالات متحده را ارزیابی دولت چین و رهبر خیلی بیشتر مثبت; آن را به پیروی از آمریکا و چین در ماه ژانویه با امضای آنچه که او به نام “بزرگترین معامله وجود دارد.”

یازدهم است “قوی و تیز و با قدرت متمرکز که منجر به ضد حمله روی coronavirus” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در پی تماس تلفنی. وی با تمجید چین برای “بزرگ نظم و انضباط” و “ساختمان بیمارستان در یک ماده از روز.”

هیچ چیز آسان است اما او [Xi] موفق خواهد بود به خصوص که آب و هوا شروع به گرم و ویروس امیدوارم ضعیف تر می شود و پس از آن از بین رفته اند.

رئیس جمهور ایالات متحده همچنین گفت که واشنگتن “همکاری نزدیک” با پکن برای کمک به این کشور در مقابله با این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تویت ها دوباره بر اختلاف در داخل دولت او خود را به عنوان نمایندگان خود را حفظ خشن و ضد چینی موضع با وجود معامله تجارت; یک هفته پیش وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo برچسب حزب کمونیست چین است که به رهبری یازدهم “مرکزی تهدید از زمان ما است.”

همچنین در rt.com Pompeo نام ‘مرکزی تهدید از زمان ما’ و حدس می زنم آنچه در آن است… آن را حزب کمونیست چین

Pompeo بیانیه به طور کامل در خط با ملی, استراتژی دفاع (NDA) که رونمایی شد و توسط وزارت دفاع ایالات متحده دو سال پیش و توصیف چین به عنوان “درنده,” و “استراتژیک رقیب” که نیاز به “افزایش یافته و پایدار سرمایه گذاری” نگه داشته می شود در چک.

چین به نوبه خود به طور مداوم لعنتی واشنگتن خود را برای “جنگ سرد ذهنیت” و “هژمونیک منطق است.” پکن بیشتر متهم کرد آمریکا از دخالت در امور داخلی خود با ارسال کشتی ها و هواپیماهای جنگی خود را به آبهای اقیانوس آرام و همچنین حمایت از اعتراضات در هنگ کنگ است. در اواخر ماه ژانویه آن را نیز انجام می دهد و سفر اخطار صادر شده توسط وزارت امور خارجه بیش از شیوع کروناویروس به عنوان “واقعا چیست.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی