رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام گزارش که روسیه تداخل با 2020 انتخابات “بسیار اغراق آمیز” و سرزنش شایعه در خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff.

شبح ‘روسیه دخالت’ مطرح شده سر خود را دوباره هفته گذشته واشنگتن پست در مقاله ای زد و ادعا کرملین است که از مداخله در انتخابات ریاست جمهوری به نمایندگی از ورمونت سناتور برنی ساندرز با هدف نهایی مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخاب شود. داستان ارائه شده هیچ جزئیات در چه صورت قرار تداخل گرفت اما ادعا کرد که ساندرز و تهمت بود هر دو جریان شده در ویندوز.

“هوش هرگز به من گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در طول سفر رسمی خود به هند است. “آنچه که من خواندن” او ادامه داده است که “آنها رفت و برای دیدن برنی و گفتند برنی.”

همچنین در rt.com ‘بسیاری از ما می تواند از یادگیری Mordor’ – برنی ساندرز ناودان برای گفتن نیست همه چیز بد بود تحت فیدل کاسترو

در حالی که ساندرز در پاسخ به این داستان با انکار دریافت روسی کمک و هشدار ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به “اقامت در خارج از ما در انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک رویکرد متفاوت است.

تماس با داستان “به شدت اغراق آمیز” نسبت ناروا متهم خانه هوش رئیس کمیته Adam Schiff از نشت آن به رسانه ها پس از بسته-درب های توجیهی در کاپیتول هیل. شیف البته یکی از معماران اصلی این استیضاح تلاش در برابر تهمت و یکی از واشنگتن بلندترین طرفداران روسیه”تبانی” تئوری توطئه.

“شیف به بیرون درز آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه. “برنی است که احتمالا برنده… و شاید آنها او را نمی خواهم. به طوری که آنها را از یک چیز که روسیه را به حمایت از او. این چیزی است که آنها انجام می دهند. من رفته از طریق آن برای مدت زمان طولانی. من آن را دریافت کنید. من این بازی بهتر از هر کسی.

“آنها باید به جلوگیری از نشت” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “من می توانید تصور کنید که مردم در حال رفتن به بعد از آنها و پیدا کردن آنچه که اتفاق می افتد,” او اضافه شده بدون توضیح بیشتر است.

“من می خواهم بدون کمک از هر کشور و من شده اند با توجه به کمک از هر کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد.

رئیس جمهور قبلا توضیح داده آدام شیف به عنوان “بزرگترین leaker در واشنگتن” و روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی نخستین بار نیست که او را متهم به کالیفرنیا از حزب دموکرات بودن پشت ساندرز/روسیه داستان. روز یکشنبه هشدار داد که شیف باید “جلوگیری از نشت اطلاعات طبقه بندی شده و یا حتی بدتر ساخته شده تا اطلاعات به خبر جعلی رسانه ها.”

بین منابع ناشناس داستان های از روسیه دخالت و “کمونیست” و “نازی” لام Sanders, دریافت درمان مشابه در رسانه ها به عنوان برگ برنده را در سال 2016. مانند تهمت را ساندرز’ محبوبیت باقی مانده عمدتا undented با منفی پوشش و سوسیالیستی سناتور به طور گسترده ای در نظر گرفته روشن frontrunner برای نامزدی حزب دموکرات با شکوه در سراسر کشور نظرسنجی ها جلوتر از هفته آینده ‘سه شنبه’ اولیه مرحله نهایی مسابقات.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de