مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در اوج Covid-19 مرگ و میر در آمریکا به ‘آمار در 2 هفته,’ گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل تا مارس 30

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که در سراسر کشور coronavirus دستورالعمل خواهد بود تمدید برای یک ماه دیگر با استناد به مدل داده ها نشان می دهد که ما باید در رسیدن به اوج در نرخ مرگ و میر در دو هفته.

“اوج – بالاترین نقطه از نرخ مرگ و…است که به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان ارائه یک به روز رسانی در coronavirus وضعیت در ایالات متحده در روز یکشنبه.

با استناد به برآورد نشان می دهد که اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل نشده بود معرفی 2.2 میلیون نفر می اند و به عنوان نتیجه همه گیر در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آن را ضروری است برای طولانی تر کردن اقدامات موجود تا پایان ماه آوریل است.

“در حال حاضر ما به دنبال اعداد است که بسیار پایین تر از آن,” او گفت:.

صحبت کردن در سی ان ان ‘خارجه اتحادیه’ در اوایل روز یکشنبه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 مشاور دکتر Anthony Fauci ادعا کرد که “بين 100000 و 200000 مرگ” ممکن است در آینده با توجه به آخرین پیش بینی. Fauchi اما اشاره کرد که تلاش برای هوا چگونه به سرعت این ویروس را گسترش در آمریکا است مانند “تعقیب یک هدف در حال حرکت.”

در مقایسه با قبلی خود شعارهای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به تماس برای صبر, هشدار, جشن پیروزی در برابر بیماری کشنده است که ادعا کرده بیش از 2,430 فتح کرد گرفته شد زندگی در آمریکا قبل از وقوع متوقف شده است.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد. که می تواند از دست دادن بزرگترین از همه است.”

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im