مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید قیمت نفت جنگ ویرانگر ” برای روسیه – اما آن را عربستان سعودی و ایالات متحده شیل است که به رنج می برند بیشتر

توسط Nebojsa مالیک ارشد نویسنده در RT

کاهش قیمت نفت را موجب دور دیگری از پیش بینی ها در مورد فروپاشی اقتصادی روسیه – در این زمان از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که صدا زیادی مانند سلف خود باراک اوباما در مورد این موضوع.

قیمت نفت خام سقوط کرد و به 20 دلار در این هفته با توجه به یکی از دو پانچ عربستان سعودی بازار با سیل ضبط خروجی و کاهش شدید تقاضای جهانی با توجه به coronavirus بیماری همه گیر. خواسته در مورد آن در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این بیماری همه گیر در پنجشنبه تهمت توصیف جنگ قیمت به عنوان “بسیار بد” برای عربستان سعودی و “ویرانگر” به روسیه اما مفید در راه به مصرف کنندگان آمریکایی به عنوان آن را به قیمت های پایین تر گاز در پمپ.

“ما مقدار زیادی از قدرت بیش از وضعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده گفت: ما ممکن است درگیر در واسطه اختلاف “در زمان مناسب.”

شرکت های نفتی آمریکا در حال هل دادن دیپلماتیک برای فشار بر عربستان برای کاهش تولید نفت و تهدید روسیه با تحریم های بیشتر به منظور وادار کردن آن به پذیرش تولید کاهش وال استریت ژورنال در گزارش روز پنج شنبه با استناد به منابع ناشناس.

اگر تهمت کلمات صدا به طرز عجیبی آشنا چرا که آنها بودند. بازگشت در ماه دسامبر 2014 باراک اوباما استدلال کرد که آن را “بخشی از منطق ما” که “تنها چیزی که” نگه داشتن اقتصاد روسیه “شناور” بود و قیمت نفت. دولت او در شمارش تحریم تضعیف روسیه به “اجتناب ناپذیر” قیمت نفت اختلالات طوری که “آنها می خواهم که زیاد مشکل مدیریت آن است.”

اوباما استدلال این بود که روسیه را از اقتصاد متکی به نفت در حالی که اقتصاد ایالات متحده توسط “پویا حیاتی” و “iPads و فیلم و شما نام آن را” با توجه به مصاحبه با NPR.

همچنین در rt.com اقتصاد روسیه حمله از طریق قیمت نفت – اوباما

در حدود همان زمان رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین گفت که اقتصاد را به گزاف گویی از ترکیبی از تحریم ها و قیمت نفت در عرض دو سال در بدترین سناریو مورد. که به پایان رسید تا بودن مورد و در سال 2018 روسیه oilmen شدند با بهره گیری از یک ثروت باد اورده حتی اگر قیمت نفت خام به حال بهبود به قبل از 2014 سطوح.

هفته گذشته روسیه نشان داد که این ذخایر کافی برای پوشش کسری بودجه برای سال حتی اگر قیمت نفت باقی بماند بین 25-30 دلار در هر بشکه رسید. در حالی که 20 دلار قیمت ممکن است کوتاه که تا حدودی مسکو به وضوح ارسال پیام به ریاض و واشنگتن که تلاش برای سقوط آن بودجه با شکست مواجه خواهد شد.

همچنین در rt.com برندگان & بازنده عربستان-روسیه از کاهش قیمت نفت

مشخص نیست که آیا عربستان سعودی می تواند در واقع پوشش خود کسری و برای چه مدت. در ضمن ما frackers و حفاری نفت شیل است و باید بدهی برای سال های پس از خود را بالا هزینه های عملیاتی نیاز به نفت به فروش بالای 50 دلار به واقع سودآور خواهد بود.

واشنگتن نیز به دنبال سرکوب تقاضای جهانی با تحریم ایران و ونزوئلا صادرات نفت اما تنها موفق به انجام این کار بسیار. این ما oilmen خواهد شد که بیشترین صدمه دیده بود توسط جریان جنگ قیمت – مگر اینکه آنها در حال شمارش را بر روی یک سهم از تریلیون ها در محرک پولی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است این امر التماس از هوا نازک به کاهش سقوط اقتصادی ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im