مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او به “wacko” جان بولتون شانس فقط به شنیدن ‘نقاط متفاوت از نمایش”

تماس او را “wacko” و “دروغگو” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر دفاع از خود تصمیم به استخدام warhawk مشاور جان بولتون که به تازگی به راه انداخته سخنرانی دراز وشدیداللحن از انتقاد در قدیمی خود را در یک ارسال به تمام کتاب.

“من به جان بولتون بود که ناتوان از اینکه مجلس سنا تایید کرد چرا که او در نظر گرفته شد wacko بود و دوست داشت یک شانس” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز دوشنبه.

“من همیشه دوست دارم شنیدن نقاط متفاوت نمایش,” او اضافه کرد: قبل از صدور محکم ارزیابی از مشاور پیشین شورای امنیت ملی در دولت او به نام بی کفایت “دروغگو.”

بولتون قطعا را جایگزین دیدگاه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که برخورد با رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی-دنباله وعده به رهایی آمریکا از جنگ های خارجی و قرار دادن “امریکا برای اولین بار.” در طول تصدی خود, Bolton, لابی رئیس جمهور برای اقدام نظامی علیه ایران و ونزوئلا و دستکاری denuclearization مذاکرات با کره شمالی است – یا به عمد و یا به طور تصادفی – نشان می دهد در تلویزیون است که کیم جونگ سازمان ملل متحد بدهد تا خود را به سلاح های هسته ای پس از “مدل لیبی.”

“اگر من به او گوش ما خواهد بود در جنگ جهانی شش در حال حاضر توسط” مغلوب ساختن پیشی جستن شوخی در اوایل این سال است.

همچنین در rt.com جان بولتون کتاب جدید slating رئیس جمهور تهمت ممکن است خوشحال MSM اما به نظر می رسد رانده زهر نه حقایق

آخرین شکاف بین تهمت و بولتون ناشی از سبیل پرپشت neoconservative آخرین کتاب خود را با شرح در مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه. در گزیده ای به مطبوعات درز, Bolton ادعا کرد که دانش دست اول که تهمت نکردن کمک به اوکراین در ازای رسیدگی به جو بایدن و با دخالت های متعدد وزارت دادگستری تحقیقات. Bizarrely, Bolton نیز به نام تهمت تصمیم به حملات تلافی جویانه در ایران پس از سقوط یک هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه ژوئیه گذشته “ترین غیر منطقی ترین چیزی که من تا کنون شاهد هیچ گونه رئیس جمهور انجام دهد.”

پس از انتشار کتاب تهمت است و استدلال کرد که آن را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده و به عنوان مثل نقض قانون است. یک دادگاه فدرال حکم هفته گذشته که این کتاب منتشر شد ممکن است اما اشاره کرد که “بدون تامین امنیت تصویب نهایی از اطلاعات ملی مقامات” بولتون ممکن است باعث “آسیب های جبران ناپذیر” برای امنیت ملی است.

“او دوست دارد با انداختن بمب بر مردم و کشتن آنها. در حال حاضر او را مجبور بمب کاهش یافته است بر او!” تهمت و کنایه آمیز پس از تصمیم دادگاه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de