مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هری و مگان باید پرداخت برای امنیت


رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما نمی خواهد پای این لایحه برای شاهزاده هری و مگان امنیتی میان گزارش می دهد که این جفت ارز را به نقل مکان به ایالات متحده از کانادا.

آقای ترامپ توییتی او “دوست بزرگ و تحسین ملکه و پادشاهی متحده” اما افزود: “آنها باید پرداخت!”

زن و شوهر گفت: آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای درخواست بودجه عمومی امنیت در ایالات متحده است.

آنها باید گزارش مهاجرت به Meghan را در ایالت کالیفرنیا در میان تشدید شیوع کروناویروس.

آنها را به طور رسمی گام پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی در 31 مارس و دیگر نمی خواهد انجام وظایف نمایندگی از ملکه اما این ترتیبات بررسی خواهد شد و پس از یک سال.

در بیانیه منتشر شده از طریق یک سخنگو روز یکشنبه, زن و شوهر گفت: “دوک و دوشس هیچ برنامه ای به درخواست دولت آمریکا برای امنیت منابع است. بودجه خصوصی امنیتی ساخته شده اند.”

زن و شوهر و پسر خود را مورچه زیادی را صرف این سال اقامت در کانادا, west coast, پس از شش هفته از تعطیلات کریسمس در جزیره ونکوور.

ماه گذشته دولت کانادا اعلام کرد که این امر جلوگیری از ارائه کمک های امنیتی به خانواده “در همراهی با خود تغییر در وضعیت”.

در حال حاضر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به دنبال کت و شلوار.

خانواده نقل مکان کرد دوباره آخر هفته به منطقه لس آنجلس که در آن Meghan مطرح شد و که در آن مادر Doria Ragland در حال حاضر زندگی ما گزارش های رسانه ای می گویند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور اعلام می آید به عنوان رمان coronavirus همچنان ثابت مارس در سراسر ایالات متحده. در حال حاضر وجود دارد 135,499 موارد تایید شده – بیشتر گزارش شده تشخیص بیش از هر کشور دیگر – و شده اند وجود دارد 2,381 مرگ و میر.

در کالیفرنیا coronavirus موارد همچنان به افزایش, با 5,565 موارد و 121 و میر گزارش شده. هفته گذشته فرماندار گاوین Newsom صادر پناهگاه-در-سفارش – سفارش کالیفرنیا به در خانه باقی می ماند به جز برای ارائه و یا دسترسی به خدمات ضروری – در میان سخت ترین دستورات در سراسر کشور است.

شاهزاده هری پدر شاهزاده ولز آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل این هفته کاخ باکینگهام گفت: “همچنان در سلامت خوب”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de