هنوز در خلق و خوی جشن پس از تبرئه در سنای آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات ها باید ‘حذف’ را استیضاح به عنوان اتهامات علیه او نادرست است.

“این یک سوال بسیار خوبی است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که توسط یک روزنامه نگار که آیا دموکرات ها باید “پاک کردن” را استیضاح در خانه.

رئیس جمهور ابراز اطمینان کرد که “آنها باید دلیل آن را جعل آن شد که در مجموع سیاسی جعل.”

او پاره پاره به دموکراتیک مخالفان و گفت که “آنها رفته کاملا دیوانه” و ادعا آنها رنج می برند از یک “مورد بد” از “مغلوب ساختن پیشی جستن پریش سندرم است.”

وجود دارد مقدار زیادی از شر در آن سمت… من و بعد فورا رفت واز یک مقدار بسیار زیادی انجام می شود – بیش از هر کسی واز انجام شده در سه سال توسط far – اما آنها سازنده نیست مردم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به مجلس نانسی پلوسی, پاره کردن دولت از آدرس اتحادیه به عنوان نشانه ای از دیوانگی است. او گفت: Pelosi اعمال شد یک “چیز وحشتناک” اصرار دارد که حزب دموکرات بالا “قانون شکنی” با درمان یک سند رسمی که در راه اضافه کرد “من فکر کردم آن را بسیار بی احترامی به مجلسی برای کشور است.”

همچنین در rt.com دریای شور الگوهای رفتاری از ترول-in-Chief تهمت & توییتر خود ارتش می افزاید: توهین به #مقاومت پس از استیضاح آسیب

تهمت تبرئه شد در دو مقاله از استیضاح – سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در حزب جمهوری خواه و سلطه سنا. دموکرات ها را متهم کرده بود که رئیس جمهور از اعمال فشار از همتای اوکراینی خود برای راه اندازی یک بررسی به فعالیت های سیاسی خود را حریف جو بایدن و پسرش در کشور است. هر دو از رهبران آن را تکذیب کرد اتفاق افتاده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de