رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا رد زیست محیطی “پیامبران از عذاب و پیش بینی های خود را از کتاب مکاشفات یوحنا” به عنوان صرف alarmists به دنبال قدرت مطلق در داووس سخنرانی در روز سه شنبه.

“آنها وارثان دیروز احمقانه پیشگویان,” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده گفت: مشابه قبلی پیش بینی های زیست محیطی عذاب شامل ازدیاد جمعیت و ترس از دهه 1960 و اوج نفت’ نگرانی در 1990s.

این alarmists همیشه تقاضا همان چیزی که قدرت مطلق برای تسلط بر تبدیل و کنترل هر جنبه ای از زندگی ما است.

تهمت نیز گفت: سالن بسته بندی شده که ما ملحق خواهد شد “یک تریلیون درختان’ ابتکار راه اندازی این فروم جلسه که تحت آن عمومی و خصوصی بودجه می تواند مورد استفاده برای کارخانه تعداد زیادی از درختان در پایان این دهه است.

فروم به طور موثر میزبان غیر مستقیم تبادل نظر بین تهمت و سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg که او نیز صحبت کرد در داووس در روز سه شنبه.

همچنین در rt.com ‘نگه دارید تا کار بزرگ’: مغلوب ساختن پیشی جستن jabs در گرتا Thunberg در توییتر پروکسی نبرد

17-year-old گفت که “تقریبا هیچ چیز” انجام شده است به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 و اعتراض به رهبران جهان به گوش دادن به نگرانی های مردم: “علم و صدای جوان مردم است نه مرکز گفتگو اما به آن نیاز دارد بود.”

نوجوان آباد توسط MSM و بسیاری از لیبرال و صاحب نظران به تازگی اعتراف کرد که مدرسه اعتصاب مبارزات و اعتراضات او رهبری برای یک سال باید به طور موثر به دست آورد هر چیزی که در آب و هوای جبهه با توجه به این که انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به افزایش است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im