مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع بارها و بارها می شکند در ’46! 46!’ شعار به همین جونیور می آید در مرحله & #مقاومت freaks

جمعیت تجمع در مبارزات انتخاباتی آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نیوهمپشایر استقبال پسرش همین جونیور با صدای بلند “46!” را به عنوان او ساخته شده راه خود را به روی صحنه است. صفحه نمایش را برانگیخته کاملا ruction در رسانه های اجتماعی.

پسر ارشد 45 رییس جمهور آمریکا تحت درمان قرار گرفت به ویژه از استقبال گرم در منچستر, New Hampshire, که در آن پدر خود را برگزار کرد تجمع در روز دوشنبه. گرم کردن جمعیت جلوتر از معاونت مایک پنس andTrump ارشد را دخول به جونیور به نظر می رسد به اعتصاب وتر با آن جمع باعث آنها را به شعار “46 46…!”

همین جونیور خود را به نام این تیم مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به پرش تفنگ و گفت که از آن زمان به تمرکز بر روی دستور کار فوری در دست است که به امن تهمت دوره دوم.

“وای بیایید نگران نباشید… یک گام در یک زمان… بیایید نگران 2020. که همه ما باید تمرکز خود را در, اجازه دهید برنده نگه دارید.”

اما بعد در این تجمع جمعیت را شکست و به همان شعار دوباره به عنوان مردی که خودش را دعوت به جونیور پشت روی صحنه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش او پسر در قانون Jared کوشنر برای “ساخت می پردازد که بسیار زیبا هستند به این کشور” – ظاهرا اشاره به صلح شرق میانه طرح به شدت رد همه جناح ها در داخل فلسطین خود را – دختر خود را Ivanka و تقدیر همین جونیور برای ساخت یک “گفتار خوب.”

همچنین در rt.com ‘باید مورد مطالعه الهیات در مغلوب ساختن پیشی جستن دانشگاه’: دونالد جونیور تحصیلات پس از تلاش برای پلوسی دیس با کتاب مقدس مرجع

“آیا همین جونیور یک سخنرانی خوب?” او پرسید: قبل از اضافه کردن: “آنها بچه های خوب. آنها را از طریق رفت زیادی با جعل.”

صرفا پیشنهاد است که Trump Jr. می توانید به جای پای پدرش باعث یک طوفان از واکنش های از 45 مخالفان.

“46? تعجب می کنم که آنچه که….. …….است که این تعداد در سال زندان برای سنگ Manafort, گیتس, Flynn کوهن و بقیه تهمت برتر تیم؟” یک دیدگاه نوشته.

بودند کسانی که فرض بر این است که این شعار یک مرجع به ناروا خود را با این حال.

“آیا آنها نمی دانند که او هنوز بود 45 اگر دوباره انتخاب می شوند؟” خواسته یک منتقد. “این dumbassery قوی است با کسانی که شعار ’46’.”

در ضمن در سمت دیگر راهرو محافظه کاران ملاقات مناجات با شور و شوق برخی از رفتن تا آنجا که به نشان می دهد که همین جونیور کامل مناسب برای این کار است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im