مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش چین coronavirus مهار تلاش به عنوان عفونت رسیدن به 1,300 و بیشتر بیماران پاپ در آمریکا و اروپا و استرالیا

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تقدیر همتای چینی خود برای کشور خود را برای پاسخ سریع به سرعت در حال حرکت شیوع کروناویروس به عنوان موارد دیگری از بیماری تایید شده در اروپا و استرالیا و آمریکا.

این تعداد مرگ و میر افزایش 15 دیگر به 41 در مجموع شنبه با بسیاری از مرگ و میر مربوط به بيماران سالمند با شرایط موجود از قبل همه آنها در چین است. سرعت بالا رفتن از بیماری تلفات می ایستد در حدود 1,300 موارد در سراسر کشور با توجه به چینی بهداشتی کرد.

با دومین عفونت مورد تأييد ما سه نفر در استرالیا و سه در فرانسه رئیس جمهور تهمت تمدید قدردانی به چین به پکن تلاش های تهاجمی شامل جدید کروناویروس – دوبله 2019-nCoV – که شامل تنگ محدودیت های مسافرتی برای برخی از 20 میلیون نفر از شهروندان در سراسر 13 شهرستانها چینی.

چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از coronavirus… این همه کار کردن هست.

“ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به طور خاص به نمایندگی از مردم آمریکا من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور یازدهم!”

مورد دوم در ایالات متحده تایید شد در اوایل روز جمعه در شیکاگو با 63 بیشتر بیماران هنوز هم در زیر مشاهده است. دو سناتور آمریکایی با این حال به خبرنگاران گفت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می تواند به زودی تایید یک سوم آمریکایی بیمار است.

اولین تشخیص در اروپا اعلام شد در حدود همان زمان با سه عفونت مشاهده شده در فرانسه – یکی در بوردو دیگری در پاریس در حالی که محل سوم هنوز فاش شود. هر سه نفر به چین سفر کرده به تازگی به گفته مقامات امنیتی فرانسه

همچنین در rt.com

با مرکز آن در شهر ووهان این ویروس در حال حاضر به 29 از چین 31 استان. موارد نیز تایید شده در تایوان و ماکائو هنگ کنگ و تایلند و سنگاپور و ویتنام و نپال و کره جنوبی و همچنین آمریکا و فرانسه مشکوک به عفونت در چند کشور دیگر. مقامات در همه تحت تاثیر قرار سازمان ملل را اجرا غربالگری در فرودگاه ها و گذرگاه های مرزی در ابتلا به امید حامل های قبل از آنها می تواند انتقال این بیماری بیشتر است.

همچنین در rt.com آیا بیمار صفر واقعا گرفتن جدید چینی ویروس با خوردن خفاش آلوده سوپ ؟ این در واقع کاملا ممکن است

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی