به نظر می رسد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا او خواهد بود و نه هجو جناح چپ رسانه ای برای اضافه کردن دموکرات سناتور برنی ساندرز به تیم روسیه و یا این فرصت را به مسخره بالقوه خود رقیب در نوامبر نظرسنجی.

فقط یک روز از هم جدا دو بخار داغ قاشق فرود در رسانه های ایالات متحده چرخه. اول نیویورک تایمز گفت: روسیه کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رای. سپس واشنگتن پست ادعا کرد که روسیه کمک برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی. همه بر اساس ناشناس منابع كنايه و دیگر صفات است که با آن حتی گاه به گاه پیروان ‘Russiagate’ قصههای همه بیش از حد آشنا.

یکی از مدیران وقت آمریکا در زمان به توییتر به تمسخر هر دو ایده و پوشش است. این “جعلی رسانه ها در حال حاضر اضافه شده دیوانه برنی به لیست روسی, هواداران,” او نوشته شده – یک لیست که در حال حاضر شامل پتانسیل دموکراتیک نامزد Tulsi Gabbard و حزب سبز را در سال 2016 نامزد جیل استین.

“اما در حال حاضر آنها گزارش رئیس جمهور پوتین می خواهد برنی (یا من) را به نفع خود. دلیل این امر این است که هیچ چیز دموکرات ها با استفاده از دروغ جعل شماره 7 نمی خواهید برنی سندرز برای به دست آوردن نامزدی حزب دموکرات و آنها این خواهد بود بسیار بد برای شانس خود را,” او اضافه شده است. “این همه تقلب دوباره در برابر دیوانه برنی ساندرز!”

خوب مغلوب ساختن پیشی جستن یک بهانه خوبی برای اعتقاد به این است. DNC, بعد از همه بود پیوست و در ران با کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون که شخصا متهم Gabbard و استین بودن دارایی روسیه.

همچنین در rt.com دموکرات رستاخیز ‘Russiagate’ پس از دو مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی ساندرز پنهان کردن خود را در انتخابات دیدیم

در ضمن ساندرز است که در واقع نزدیک شدن به نوادا دموکرات قفقاز به عنوان یک روشن frontrunner و پیش بینی شده است برای پایان دادن به چندین متعهد نمایندگان در میلواکی کنوانسیون. بنابراین خود میلیاردر رقیب مایک بلومبرگ گزارش ریختن خود منابع قابل توجهی به شکار غیر قانونی نمایندگان از نامزدهای دیگر امیدوار به دریافت نامزدی در انتخابات دوم.

اما تهمت نمی توان مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او را نمی بینم محاسن قرمز-طعمه حمله دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت. بنابراین او را بازتوییت کرد مجری رادیویی محافظه کار باک سکستون که گفت: “بیایید صادق باشید: اگر شما در حال پوتین, شما احتمالا نمی خواهید به نشستن در سراسر میز مذاکره از یک پسر که honeymooned شوروی را دیدم breadlines و آمد گفت: تنها بهترین چیزها در مورد آنها”.

مغلوب ساختن پیشی جستن است نه تنها یکی است. به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد که در آغوش این تاکتیک بیش از حد ارسال یک نسخه از ساندرز 2016 شعار به روسی ترجمه شده. حداقل ما می توانید مطمئن شوید که آنها نه حمایت کرملین – هیچ مادری روسی بلندگو را با استفاده از چنین درهم زبان.

آمریکا در ضمن هنوز برای دریافت توضیح که دقیقا چگونه خداوند روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de