خانه اینتل کمیته سر آدام شیف درگیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان وکلای سنا استیضاح آزمایشی شروع به تلاش برای چرخش خود را بدون زرق و برق مقالات از استیضاح به عنوان وخیم جرایم و کاهش.

حتی در حالی که اصرار شواهد و مدارک ارائه شده در طول خانه جلسات شد “بیش از اندازه کافی” برای سنا را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن شیف داشت که عدم شامل تمام شاهدان و اسناد و مواد دیگر دموکرات ها سعی کرده بود (و نشد) به پاشنه کش به کسانی که در جلسات “تنها پاداش رئیس جمهور انسداد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن “امتناع از اطاعت احضاریه” بود و اجازه می دهد او را به “مخفی کردن همه شواهد مضر به موقعیت خود را,” شیف اصرار داشت این ادعا که “بی گناه نمی کنند در این راه.

آمریکایی ها می خواهند از یک محاکمه منصفانه.

کالیفرنیا از حزب دموکرات در زمان این فرصت را به پمپ کردن اتهامات ناروا برای اندازه گیری خوب ادعا جمهور “به طور غیر قانونی نکردن تقریبا 400 میلیون دلار مالیات دهندگان بودجه کمک نظامی به اوکراین… وادار به اوکراین برای کمک به او را به تقلب در انتخابات.” شیف اولین بار نیست در حزب خود را به شناور ادعا می کنند که نگه داشتن بودجه خود را غیر قانونی – مجلس نانسی پلوسی کاهش یافته که ‘بمب’ هفته گذشته با استناد به یک گزارش جدید از سوی دولت پاسخگویی ، اما به عنوان چند ناظر بینندگان اشاره کرد حتی مقالات استیضاح تصویب توسط مجلس تا به حال ادعا نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع شکست این قانون به تعویق انداختن انتشار کمک به کیف به جای محدود کردن خود به ترد-mouthed condemnations خود را “سوء استفاده از قدرت” و “انسداد کنگره است.

همچنین در rt.com پلوسی می خواهد جدید استیضاح شاهدان می گوید تهمت شکست قانون در خودداری اوکراین کمک

شیف نیست انجام می شود باد اتهامات ، استیضاح مقالات بودند “جدی ترین تا کنون اتهام علیه رئیس جمهور” در تاریخ ایالات متحده, او اعلام کرد. در واقع او ضمنی اگر سنا نمی را انتخاب کنید برای حذف تهمت بسیار مفاهیم استیضاح یک دادگاه و پاسخگویی “کنترل و توازن” و دموکراسی خود خواهد بود رندر بی معنی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای آمار با واقعیت سخت را بررسی کنید. “اجازه دهید به یاد داشته باشید که ما چگونه به اینجا رسیدیم – [دموکرات] ساخته شده نادرست و اتهامات در مورد یک تماس تلفنی,”کاخ سفید وکیل پت Cipollone به یاد سنا قبل از تند کردن یک لیست از ‘نقض’ توسط شیف و دموکرات ها در برابر تهمت به دلیل روند حقوق – شروع با شیف استفاده از پست خود به عنوان intel کمیته سر لاف زدن بود که او “واقعا خوب در استیضاح” و در حال اجرا از طریق زیرزمین محدود ‘top secret’ جلسات که در آن تهمت بود نه ارائه شده توسط مشاور و نه مجاز به سوال شاهد یا شواهد.

در هر استیضاح اقدام رئیس جمهور داده شده است حداقل با توجه روند. هیچ چیز در اینجا,” Cipollone گفت.

ما از شنیدن این همه بحث در مورد قریب به اتفاق مورد که آنها حتی آماده شده امروز به ایستادن و باز کردن بحث در مورد. چرا که آنها هیچ مورد. رک و پوست کنده, آنها را بدون پرداخت هزینه. هنگامی که شما نگاهی به این مقالات از استیضاح آنها نه تنها مضحک ولی خطرناک برای جمهوری ما.

مجلس نمایندگان تحویل مقالات خود را از استیضاح در برابر تهمت به سنا هفته گذشته پس از بالا رتبه بندی دموکرات سعی در فشار رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به اتخاذ مورد نظر خود را رویه قوانین برای بیش از یک ماه است. اما آن شیف که excoriated مک کانل برای انتظار تا جمعه به ارائه راهحل رویه قوانین به صورت آزمایشی با توجه به شروع روز بعد و انحراف از سوابق مجموعه در سال 1998 استیضاح بیل کلینتون.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow eviscerated دموکراتها در مخالفت با اقدامات و کل استیضاح مورد – به عنوان یک جریان بی پایان از Alice-in-Wonderland-سطح بی معنی است. “دادگاه هیچ قاعده امتیازات صدق نمی کند; آنچه در گذشته اتفاق افتاده است ما باید فقط چشم پوشی از” او intoned تمسخر.

ما در اینجا به دلیل یک تماس تلفنی و یا ما در اینجا به دلیل پس از این رئیس جمهور که سوگند به دفتر وجود دارد تمایل به دیدن او برداشته است ؟ ” Sekulow خواسته فصاحت کوبیدن “یک الگو و عمل بی نظمی” رسیدن به ابتدای Russiagate افتضاح زمانی که ضد مغلوب ساختن پیشی جستن عناصر در دولت اول جدا از فرآیندهای قانونی در پاتولوژیک درایو برای سرنگونی او.

همچنین در rt.com استیضاح سیرک آغاز می شود به صورت جدی و هیچ چیز تغییر خواهد کرد

اگر آنها می توانید آن را به رئیس جمهور آنها می توانید آن را به هر یک از شما و آنها می توانید آن را برای هر شهروند آمریکایی. و این اشتباه,” Cipollone به این نتیجه رسیدند.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im