تهمت می خندد خاموش ‘مینی Mike’ بلومبرگ می گوید او می خواهم به جای اجرا در برابر او از برنی ساندرز

میلیاردر media mogul مایکل بلومبرگ که به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری است بریده یکی دیگر از به رسمیت شناختن: ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او داده موهن نام مستعار: “مینی مایک.”

“مینی مایک حزب عمده نامزد هستند و نه برای فروش! موفق باشید در بحث فردا شب و به یاد داشته باشید, هیچ در جعبه های ایستاده!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز سه شنبه با اشاره به بلومبرگ ارتفاع.

شهردار سابق شهر نیویورک فکر کردم این امر می تواند هوشمندانه بپرسید چرا تهمت آرزوهای خود را به اجرا در برابر برنی ساندرز – دموکراتیک سوسیالیستی سناتور ورمونت – تا بد.

“مینی مایک. نه من و نه اجرا در برابر شما!” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک سنت مسخره رقبای خود را با لقب موهن قصد بازگشت به کمپین 2016. هیلاری کلینتون بود “کج هیلاری” در حالی که ساندرز بود “دیوانه برنی.” الیزابت “پوکاهونتاس” وارن و “خواب آلود” جو بایدن در بر داشت خود را در پایان دریافت در طول سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

رقیب جمهوری خواه نامزدی در امان نیست یا. “کم انرژی” جب بوش هنوز هم خشمگین هر چند “Lyin’ تد” کروز و “کمی مارکو” روبیو به نظر می رسد که او را ببخشند و در حال حاضر عمدتا حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار سنا.

همچنین در rt.com از Pocahontas به SleepyCreepy: 5 موثر ترین تهمت لقب & 3 او را نمی تواند چوب

مغلوب ساختن پیشی جستن محدود نمی کند استفاده از monikers به سیاست داخلی یا. او معروف تمسخر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به عنوان “موشک های کوچک Man” – قبل از موافقت با یک نشست تاریخی به بحث denuclearization و صلح در هر صورت.

این لقب شده اند بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن روش اقناع است که کاریکاتوریست و دانشمند اسکات آدامز است به نام “زبانی عکس های کشتن.”

“نام مستعار او برای کسانی که او مسخره است به طوری باور نکردنی اشتباه در این زمینه از همه چیز یک رئیس جمهور نباید گفت:” آدامز گفت: در سال 2017. “اما آنها فقط اشتباه کافی است که شما نمی توانید نگاه به دور است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im