Donald Trump Jr داده شده است “موقت تحریم” از حساب توییتر خود را پس از نقض رسانه های اجتماعی شرکت “اطلاعات غلط سیاست” با به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از هیدروکسی کلروکین (HCQ) به عنوان یک Covid-19 “درمان است.”

“این است که باید تماشا کنید!! خیلی متفاوت از روایت هر کس در حال اجرا است با!” Trump Jr., رئیس جمهور, پسر ارشد در اصل نوشت: هنگامی که به اشتراک گذاری ویدیو. کلیپ حذف شده بارها و بارها از سایت های رسانه های اجتماعی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی همان تصویری – او صحبت کرده است از ضد مالاریا مزایای در گذشته هر چند مطالعات نشان داده اند نتایج متفاوت – و توییت حذف شد اما به نظر می رسد او شده اند را به حالت تعلیق مانند پسر او بود به عنوان او در توییتی از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور توییت حذف شده از صفحه خود را به عنوان به خوبی و او نمی خواهد بود قادر به استفاده از حساب خود را به طور کامل برای 12 ساعت بعد. او هنوز هم می تواند ارسال پیام های مستقیم به پیروان ولی نمی retweet مانند و یا پست جدید خود را در توییت.

توییتر گفت: از طریق سخنگوی این است که نه “تعلیق” اما به جای آن یک “موقت تحریم.” برای پایان دادن به “تحریم” Trump Jr. باید با میل و رغبت حذف صدای جیر جیر خود را. آن جایگزین شده است بر روی صفحه خود را با یک پیام است که به سادگی می خواند: “این صدای جیر جیر است و دیگر در دسترس است.” همان پیام را می توان در رئيس جمهور در صفحه توییتر جای خود را صدای جیر جیر که به اشتراک گذاشته شده ،

همچنین در rt.com توییتر, تسلط, سکس با دکتر, شدید, دفاع از HCQ به عنوان Covid-19 ‘درمان’ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به منتقدان سوال او اعتبار

ویدیو خود را در اصل جریان محافظهکار خروجی اخبار Breitbart و ویژه پزشکان اعلام خود را به آمریکا خط مقدم پزشکان ” صحبت کردن در مورد مزایای HCQ و ادعا ماسک مورد نیاز نیست برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. اعتبار برخی در این ویدئو باید پس از آمدن به سوال و تصویری شده است به طور فعال در پاکسازی از صفحات رسانه های اجتماعی برای گسترش “اطلاعات” در مورد زمان بیماری همه گیر.

Trump Jr توییتر تحریم تنها سوخت به آتش اضافه شده برای مردم در حال حاضر متهم شرکت رسانه های اجتماعی از تعصب در برابر محافظه کاران است.

“اگر شما نمی فکر می کنم این است که در مورد کنترل شما توجه نمی کند,” فروغ میزبان تلویزیون سارا Gonzalez توییتی در واکنش است.

“نفرت,”نوشت: سیاسی دانشمند و استراتژیست Bryan Dean Wright.

ماه گذشته دادستان کل آمریکا ویلیام بر اعلام گسترده تحقیقات ضد تراست به شرکت های فن آوری از جمله آزمون های آنلاین خود را, شیوه های با پتانسیل اقدامات به احتمال زیاد حذف قبل از تابستان است.

همچنین در rt.com Facebook زوکربرگ مدیر عامل دروغ و کنگره جمهوری خواه می گوید DOJ پیش از جلسه مهم در فناوری بزرگ

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی