تهمت می پیوندد آنلاین مراسم تجلیل از جانباز سیاه افسر دیوید Dorn, ‘قتل توسط غارتگران’ میان شورش در سنت لوئیس

نام دیوید Dorn, یک افسر پلیس بازنشسته که کشته شد به عنوان او تلاش برای جلوگیری از سرقت در خیابان Louis شده است روند با شهروندان نقطه او به عنوان یک قهرمان که قربانی خشونت است که خدشه در جریان تظاهرات.

Dorn, 77 مرده پیدا شد دروغ گفتن در پیاده رو در خارج از محلی pawn shop او گزارش سعی در محافظت از غارت توسط غارتگران صبح روز سه شنبه.

گرافیک فیلم Dorn را به بدن مرده بر روی زمین و صدای مرد دیگری دیوانه وار شفاعت با او به “stay with me” ساخته شده است که دور آنلاین.

این افسر کشته شد و یکی از دوستان صاحب کسب و کار و گزارش رفت و به بررسی در فروشگاه زمانی که آن زنگ به صدا کردن. زمانی که Dorn در صحنه وارد شدند او ظاهرا مواجه مزاحمان از دست دادن زندگی خود را در این درگیری.

همچنین در rt.com 4 افسر پلیس به ضرب گلوله در سنت لوئیس به عنوان ضرب وشتم بیش جورج فلوید مرگ های ماهواره

بازداشت شده در ارتباط به این حادثه.

اکثریت سیاه و اخلاقی جامعه از پلیس (ESOP) در اجرای قانون انجمن شهر و شهرستان افسران که ترویج نژادی سهام را محکوم کرده است Dorn کشتن سرزنش غارتگران برای مرگ او.

“او به قتل رسیده توسط غارتگران در مغازه پیاده. او این نوع از برادر که داده ام عمر خود را به آنها را ذخیره کنید اگر او تا به حال به. خشونت نیست جواب این که آیا آن یک شهروند و یا افسر” گروه گفت.

Dorn نام شده است روند آنلاین با کاربران تماس با خارج از رسانه ملی برای پوشش این حادثه در حالی که به مقدار زیادی از زمان برای انجام تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در بازداشت پلیس هفته گذشته است. این اعتراضات پس از فرود به هرج و مرج گسترده در سراسر نمرات از شهرهای آمریکا است.

در حالی که بسیاری از رسانه های محلی باید پس از گزارش Dorn مرگ رسانه های عمده هنوز به انتخاب کنید تا داستان.

در سهشنبه شب های داستان بود را بیشتر تقویت شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی تسلیت خود را به افسر خانواده او را خواستار یک “بزرگ سروان پلیس” بود که “وحشیانه به ضرب گلوله کشته و با نفرت غارتگران شب گذشته است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de