مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل به مبارزه با کروناویروس و فقدان تجهیزات پزشکی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او فعال خواهد شد یک زمان جنگ عمل به نیروی آمریکایی در صنعت برای تولید ضروری لوازم پزشکی برای مبارزه با COVID-19 coronavirus. مغلوب ساختن پیشی جستن وعده “پیروزی مجموع” بیش از این ویروس مرگبار است.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او می تواند فعال دفاع تولید عمل از سال 1950. قانون نوشته شده در وقوع جنگ کره به دولت فدرال قدرت به دستور تولید کنندگان را بسیار مورد نیاز تجهیزات در این مورد ماسک محافظ و هواکش.

“هر نسل از آمریکایی ها نامیده شده است را به اشتراک گذاشته فداکاری برای ملت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مقایسه با تلاش برای ضرب و شتم COVID-19 coronavirus به جرم بسیج دیده در طول جنگ جهانی دوم است.

همچنین در rt.com کانادا و آمریکا را نزدیک مرز به ‘غیر ضروری ترافیک با توجه به کروناویروس – مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و گزارش وزن با استناد به قانون به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه زمانی که ما خود را اعلام کرد اولین غیر قابل ردیابی مورد COVID-19 coronavirus. اما شکست دولت به رول کردن توده تست برای این ویروس منجر به تماس از دموکرات ها برای فعال کردن زمان جنگ قانون به اطمینان حاصل شود که ما آماده است برای تقاضا قرار داده شده در سیستم بهداشت و درمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که دو بیمارستان کشتی خواهد بود اعزام به خانه coronavirus بیماران یک لنگر در نیویورک و دیگری در سواحل غرب است. دولت امپراتوری بزرگترین تعداد موارد تا کنون.

هر چند تهمت نیست دولت چه نوع از تجهیزات دفاع تولید عمل می کنند استفاده می شود برای تولید ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی هستند که به احتمال زیاد نامزد. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در ماه فوریه گفت که ما نیاز به یک انبار در حدود 300 میلیون n95 ماسک صورت و بود در آن زمان حدود 288 میلیون ، در یک سخنرانی به مجلس سنا قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, کنفرانس, رهبر اقلیت چاک شومر خاص یک کمبود به عنوان یک “مشکل عظیم.”

اپیدمی رسیده است و تمام 50 ایالت و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در چهار شنبه گزارش افزایش 2,812 موارد از آن قبلی تعداد به 7,087 موارد با مرگ و میر افزایش 22 تا 97. در سراسر جهان بیش از 208,000 موارد ثبت شده از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان قبل از کریسمس.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de