مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل متهم جنرال موتورز از “اتلاف وقت” در تولید هواکش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد زمان جنگ قدرت, سفارش جنرال موتورز برای تولید هواکش برای درمان Covid-19 بيمار. این حرکت در می آید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تخلیه در خودروساز برای به تاخیر انداختن تولید.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش امضا شده در جمعه نیاز به جنرال موتورز به “قبول انجام و اولویت بندی قراردادهای فدرال برای طرفداران” هر یک بیانیۀ کاخ سفید. قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبلیغ GM تعهد به تولید 40,000 هواکش در همکاری با Ventec زندگی, سیستم, اما پس از جنرال موتورز ظاهرا تجدید نظر شده است که تعداد پایین تا 6000 تهمت متهم آنها را در روز جمعه از “اتلاف وقت است.”

“ما در مذاکرات با جنرال موتورز در مورد توانایی خود را برای عرضه به هواکش شده اند مولد” مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه بخوانید. “اما ما مبارزه با ویروس خیلی فوری اجازه می دهد تا خود را از این قرارداد روند را ادامه دهد به اجرای دوره عادی خود را. جنرال موتورز بود به هدر رفتن زمان است.”

چند ساعت قبل از آن تهمت منفجر شد در جنرال موتورز خواستار در توییتر که خودروساز باز خود را “ابلهانه رها lore city گیاه در اوهایو” و “شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!”

همچنین در rt.com باز خود را ابلهانه رها گیاه’: مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه شلاق در GM & فورد بیش از یک تاخیر

تهمت نیز شکایت کرده است که 1 میلیارد دلار برچسب قیمت تعیین شده توسط جنرال موتورز بیش از حد بالا بود و بنا به گزارش ها با نزدیک شدن به تولید کنندگان دیگر در این هفته سعی کنید و مذاکره یک معامله بهتر.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر را شرکت تعیین می کند که چگونه بسیاری از پنکه جنرال موتورز خواهد ساخت.

قدمت آن به آغاز جنگ کره و دفاع تولید عمل می دهد کاخ سفید قدرت را به سفارش بخش خصوصی برای تولید لوازم ضروری برای دولت فدرال است. مغلوب ساختن پیشی جستن فعال, قانون, هفته گذشته اما تا کنون بوده است و تمایلی به استفاده از آن گفتن خبرنگاران به تازگی به عنوان روز شنبه که “ما به آن نیاز نیست.”

با موارد Covid-19 نوردی تقریبا به 100000 نفر در ایالات متحده در روز جمعه فرمانداران شده اند شفاعت با واشنگتن به ارائه فن های ضروری در حفظ مهم ترین بیماران زنده است. نیویورک اندرو کومو به نام برای بیش از 30000 دستگاه خود را به عنوان دولت حساب برای حدود نیمی از تمام Covid-19 موارد در کشور است. لوئیزیانا جان ادواردز نیز التماس برای بیشتر از دستگاه های پس از دولت خود دیدم ده برابر افزایش موارد این هفته است.

پس از امضای کردن در تولید نظم تهمت امضا 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه. در حالی که این لایحه اختصاص بودجه برای بیمارستان و پس از پرداخت 1200 $برای اکثر آمریکایی ها آن را نیز مجموعه کنار 500 میلیارد دلار برای شرکت های ساخت آن بزرگترین شرکت کمک مالی در تاریخ آمریکا است.

همچنین در rt.com کنگره آمریکا تصویب 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه می فرستد به کاخ سفید

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de