کلمه ای که ریچارد Grenell خواهد شد در نظر گرفتن بیش از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده مطرح شده زنگ هشدار میان مقاومت و تقسیم MAGA-زمین با برخی از ستایش او را به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن اعتماد فرستاده در حالی که دیگران نگران خود را افزایش تدابیر views.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قرار ملاقات پنجشنبه شب در تماس تلفنی با Grenell یک “بسیار مورد احترام” سفیر که وکالت ما را “بسیار خوب.”

Grenell 53 ساله به عنوان سفیر آمریکا در آلمان از ماه آوریل سال 2018 است. او بوده است در browbeating برلین به افزایش آن هزینه های نظامی, تحریم ها علیه ایران و حزب الله و خاموش کردن ساخت و ساز از جریان نورد 2 خط لوله است.

او بسیار دیپلماتیک در مورد آن ، در اوایل این هفته او در توئیتر خود نوشت که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا آموزش او را به “روشن است که هر ملتی که بخواهد به استفاده از غیرقابل اعتماد 5G فروشنده را به خطر اندازد توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و اطلاعات در بالاترین سطح” یک آشکاری تهدید به انگلستان بیش از گزارش این امر با همکاری شرکت چینی غول هواوی.

این است که تا حدودی تعجب آور با توجه به اینکه Grenell صرف هشت سال به عنوان سخنگوی ما ماموریت سازمان ملل متحد در دوران جرج دبلیو بوش, خدمت, چهار سفیران – از جمله جان بولتون که به تازگی اخراج مشاور امنیت ملی به مغلوب ساختن پیشی جستن. او را نیز به عنوان سخنگوی میت رامنی در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری است.

به نظر می رسد که تهمت به او اعتماد دارد و با این حال متکی است او را برای مسائل خارج از آلمان – از واسطهای بین صربستان و آن جدایی طلب استان کوزوو در ماه گذشته, به گزارش تامین دستگیری ویکی لیکس ناشر جولیان آسانژ در بریتانیا در سال گذشته است.

که آخرین بخش نیز Grenell را Boltonesque طلبی نسبت به ایران باعث شده برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به سوال ملاقات و حتی به دیگران تشویق می کردند و آن را در.

“شگفت انگیز،”توییتی رئیس جمهور, پسر, Donald Trump Jr, و اضافه کرد که پدرش “سزاوار کسی که او می تواند اعتماد و کسی که می داند که چگونه برای انجام کارها در این موقعیت است.”

دلیل اصلی برای شادی در میان MAGA جمعیت به نظر می رسد به این باور است که Grenell را پاکسازی جامعه اطلاعاتی ایالات متحده از عناصر درگیر در Russiagate’ و ‘Ukrainegate’ توطئه برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و باید او را استیضاح.

“به اصطلاح جامعه اطلاعاتی یک موش ها لانه از بی کفایتی و فساد و من نمی توانم صبر کنید برای خود واکنش هیستریک به Grenell انتصاب” نوشت Federalist ناشر شان دیویس.

که واکنش طولانی در آینده نیست. “دیوانه” اعلام NeverTrumper تام نیکولز در حالی که لیبرال جورج تاون مدرس جو Cinricione محکوم کرد و آن را به عنوان “یک رسوایی ملی.”

“یکی دیگر از سیلی به من سابق اینتل همکاران” اظهار تاسف کرد ند, قیمت, سخنگوی رئیس جمهور باراک اوباما در شورای امنیت ملی خواستار Grenell “یک حزبی bombthrower که تنها مهارت در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

سابق ملل تحت اوباما و سامانتا پاور به نام Grenell انتصاب “یک مضحکه می خواند” و گفت که تهمت بود “برداشتن گام برای از بین بردن امریکا مبتنی بر حقیقت نهاد.”

در ضمن MSNBC میزبان Rachel Maddow ارسال شده یک سری از توییت به نقل از Daily Beast در مورد چگونه Grenell توطئه بود با “کرملین متصل oligarch” دیمیتری Firtash.

با توجه به محافظه کار خروجی Breitbart که برای اولین بار به گزارش شایعه از Grenell قریب الوقوع نامزدی او می تواند در پست تا سه ماه اما نیاز سنا تایید باقی می ماند DNI.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im