مغلوب ساختن پیشی جستن را از معترضان در پناهگاه های زیرزمینی ادعای نیویورک تایمز تحریک #BunkerBoy روند

متنفر از آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمینه روز پس از رسانه ای این اتهام که او دور whisked به پناهگاه زیرزمینی به عنوان صدها نفر از معترضان جمع شده بودند روز جمعه در مقابل کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتقل شد به محل امن توسط سرویس مخفی و با توجه به گزارش های نیویورک تایمز و آسوشیتدپرس. با توجه به AP رئیس جمهور صرف حدود یک ساعت در این مرکز طراحی شده است که می توان به صورت فیزیکی و تهدید به مقامات اجرایی ارشد.

هر دو گزارش آن را روشن است که این تصمیم به حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن به پناهگاه گرفته شده توسط سرویس مخفی. تصویر از مرد پنهان از مردم خشم مانند برخی از مستبد در آستانه حال سرنگون شد خیلی جذاب برای بسیاری از مخالفان به دست.

این #مقاومت جانبی از توییتر تا به حال یک روز درست snickering در مورد چگونه رئیس جمهور شد, مخفی زیرزمینی از یک دسته از 20 ساله.

و به صورت خاص به عنوان مرگ و مالیات او نامطلوبی نسبت به خود فرض دموکراتیک چلنجر جو بایدن.

“بایدن بود که در زیرزمین خانه خود را برای محافظت در برابر یک بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به پناهگاه او را به خاطر ترس از آمریکایی ها” یک نفر در توییتر نوشت.

پس از اتهامات در رسانه ها هشتگ #BunkerBoy شروع روند در توییتر با اضافه کردن سوخت بیشتر به آتش در روابط بین نشستن جمهور آمریکا و عمومی است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net