رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به لغو دستور ممنوعیت مین های زمینی گذشت سلف خود, باراک اوباما, که صرف امضای علامت به نظر می رسد حتی بیشتر خوش خیم قانون به عنوان یک هدف برای ریاست جمهوری خشم.

مغلوب ساختن پیشی جستن وارونه شده است یک 2014 سفارش آن ممنوع استفاده و تولید و انباشت و انتقال از ماین های ضد پرسونل و گفت که بان کی مون مطرح شده یک خطر غیر قابل قبول به نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام روز جمعه اعلام کرد.

مین های زمینی هستند یک ابزار مهم است که نیروهای ما نیاز به دسترسی به آنها به منظور اطمینان از موفقیت ماموریت و به منظور کاهش خطر ابتلا به نیروهای,” وزیر دفاع علامت Esper اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در مدت کوتاهی قبل از اعلام رسمی اذعان به نیاز به حساب “هر دو ایمنی [معدن] اشتغال و ایمنی به شهروندان و دیگران پس از یک درگیری.”

همچنین در rt.com یک شایسته پیروزی هسته ای جنگ ؟ جدید پنتاگون سند به ما نشان می دهد نظامی فکر می کند

بر اساس قوانین جدید ارتش ایالات متحده خواهد بود به استفاده از مین های زمینی “در شرایط استثنایی” از جمله “آینده درگیری های بالقوه” با توجه به وزارت امور خارجه کابل به بیرون درز در روز پنج شنبه بود که این گزارش نوشته شده است به ما دیپلمات های مناسب زبان برای توضیح این تصمیم خود را شوکه همکاران. قاعده مستثنی معادن فاقد یک ویژگی است که اجازه می دهد تا آنها را به طور خودکار غیر فعال کردن و یا خود تخریبی پس از 30 روز کابل را مشخص می کند.

حرکت به چپ و حتی کارشناسان نظامی بهتزده. “ایالات متحده است و نه استفاده از مین های زمینی در یک تئاتر جدید از عملیات نظامی برای نزدیک به 30 سال – از سال 1991,” کنترل تسلیحات انجمن, مدیر اجرایی, داریل کیمبال گفت: Vox.

و این تصمیم باعث خشم فعالان صلح و گروه هایی مانند سازمان عفو بین الملل که با صدور بیانیه ای در محکومیت این حرکت به عنوان “یک گام به عقب” و با اشاره به یک سال 1997 پیمان بین المللی است که ممنوع مهمات. بیش از 130,000 نفر کشته شده اند از مین های زمینی آسیب های پس از این ممنوعیت در زمان اثر با توجه به داوود مین مانیتور – بسیاری از آنها غیر نظامی بودند.

ادامه مطلب

1

با این حال به ظاهر خود تخریب تلاش برای بازگرداندن دستگاه های مرگبار را حس می کند کامل زمانی که دیده می شود به عنوان بخشی از زنجیره ای از مغلوب ساختن پیشی جستن از بین بردن او متنفر پرچمدار میراث مهم نیست چه پیامدهایی برای کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین و شناخته شده واژگونی یک اوباما-دوران موفقیت خود باقی مانده است تصمیم به پاره کردن ایران با نادیده گرفتن این توافق شش کشور دیگر همکاران و reimpose سخت تحریم ها علیه ایران با وجود دومی مجموع انطباق با محدودیت های هسته ای خود را توسعه. رئیس جمهور اغلب تبریک خود را به فرار از “اوباما وحشتناک در ایران” در تظاهرات معمولا ذکر کینه جویی او تصمیم به ایران “بسیاری از میلیاردها دلار برخی از آن را در پول نقد واقعی” – در واقع دارایی های ایران که ما تا به حال منجمد دهه پیش و هرگز بازنگشت. این شکاف که مغلوب ساختن پیشی جستن را بی دلیل تصمیم به شکستن این توافق ایجاد شده بین واشنگتن و تهران مسلما در حال حرکت تنظیم حوادث به اوج خود رسید در این حمله که به کشته شدن ایران ژنرال قاسم سلیمانی در اوایل این ماه و در یک حمله تلافی جویانه که در سمت چپ 50 سربازان آمریکایی با صدمات ناشی از ضربه مغزی.

مغلوب ساختن پیشی جستن رسما کشیده ما از سال 2015 در پاریس آب و هوا توافق در ماه نوامبر دربندی کردن یک سری وارونه اوباما-دوران اصلاحات انرژی که او تحقیر مختلف به عنوان “کار-خرد کن و مقررات” و “جنگ در زغال سنگ.” حتی یک سال 2017 حکومت نیاز به انرژی بیشتری کارآمد lightbulbs بود کنار. خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن تا آنجا که اعلام کرد تغییر آب و هوا یک “جعل” اگر او ندارد, شبح, اوباما, مشت-تداوم گرتا Thunberg و ریختن صدها میلیون دلار به مالیات دهندگان “مشاغل سبز” که هرگز محقق بلندی بیش ریاست جمهوری خود را?

همچنین در rt.com مشاوره از مغلوب ساختن پیشی جستن: ما تمیز و زیبا گرتا; لطفا بروید و مبارزه با کسانی که سطل زباله اقیانوس آرام

اما نه هر اوباما-دوران عقبگرد تابعه و یا حتی منطقی است. در اوایل این ماه نسبت ناروا به بخش کشاورزی تا حدی معکوس یک سری از استانداردهای بهداشتی برای ناهار مدرسه تعیین شده توسط میشل اوباما اجازه می دهد مدارس برای کاهش مقدار زیادی از سبزیجات و میوه های مورد نیاز در حالی که گسترش دسترسی به غذاهای پر کالری مانند پیتزا و همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده. این حرکت اعلام شد در سابق بانوی اول تولد در شانس کردن که هر کسی تا به حال از دست رفته اهمیت آن است.

از آنجا که او خود را راه اندازی کمپین 2016 تهمت ارائه شده خود را به عنوان پادزهر به اوباما امیدوار کننده برای پایان دادن به فاجعه جنگ در خاورمیانه که تحت “امید و تغییر” نامزد تماشای ضرب شده بود از دو تا هفت. به جای آوردن سربازان خانه به او متعهد به انجام, اما, تهمت کاهش یافته است تعداد رکورد بمب در افغانستان lobbed موشک در سوریه بر اساس ظاهرا-گاز ساختگی حمله آورده و کشور را به آستانه جنگ جهانی 3 با ترور در ایران, محبوب ترین فرمانده نظامی است. به عنوان یک نتیجه, دولت عراق دستور داده است تا نیروهای خارجی را تبدیل به یک قدرت اشغالگر را یک بار دیگر آن را به عنوان حاضر به ترک و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است باز کردن درب به حتی بیشتر سلاح های مرگبار در منطقه است.

اوباما صادر شده اجرایی خود را به منظور منع مین در سپتامبر 2014 مباهات است که ما می تواند هماهنگی خود را با کنوانسیون اتاوا امضاء بیش از 160 کشور – اما کنده کاری یک استثنا برای “دفاع از کره جنوبی” اجازه داده است که پنتاگون به ادامه استقرار در بحث مهمات وجود دارد احتمالا به دفع کردن یک کره شمالی حمله که هرگز آمد. آیا این اتفاقی است که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که مذاکره صلح با پیونگ یانگ یک محور از سیاست خارجی?

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de