مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد $25bn در اورژانس نقدی به کروناویروس-آمار حمل و نقل عمومی و سیستم های

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده است $25 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای سیستم های حمل و نقل در برخی از سخت ترین ضربه coronavirus نقاط مهم در این کشور از جمله نیویورک, سان فرانسیسکو, فیلادلفیا و لس آنجلس و شیکاگو است.

رئیس جمهور اعلام کرد کمک های مالی قابل ملاحظه در بیانیه ای روز پنج شنبه در نامگذاری شهرها بدترین ضربه coronovirus در میان دریافت کنندگان بسیار مورد نیاز پول نقد اضطراری.

نیویورک – کانون ما ” شیوع کروناویروس – دریافت خواهد کرد $5.4 میلیارد دلار برای آن سیستم حمل و نقل عمومی تهمت در بیانیه ای گفت:. این شهر متروپولیتن حمل و نقل در حال حاضر در شکل ضعیف قبل از اپیدمی آمار و دچار ضرر و زیان بزرگ به عنوان ridership کاهش یافته شدت تحت سراسر شهر بود قرنطینه سفارشات.

همچنین در rt.com مدعیان افزایش به رکورد 10 میلیون در میان coronavirus مستند

با تقریبا تمام کشور را به مناطق شهری تحت مستند حمل و نقل عمومی رنج می برد از cratering ridership در همه جا وجود دارد و هیچ پایانی برای جارو قرنطینه اقدامات است. مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده در سراسر کشور “اجتماعی فاصله” دستورالعمل تا پایان ماه مارس اوایل این هفته.

با مجموع تعداد موارد تایید شده از کروناویروس در آمریکا بیش از 216,000 به عنوان روز پنج کشور است که در حال حاضر رئیس pandemic کانون. برخی از 5,148 که مردم با این بیماری در ایالات متحده است. ایالت نیویورک است 92,000 موارد با بیش از 51,000 از کسانی که در شهر نیویورک; 2,373 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند در این دولت از همه گیری آغاز شد. نیوجرسی بعدی-سخت ترین ضربه دولت به دنبال کالیفرنیا و میشیگان.

در حالی که کارگران در نظر گرفته غیر ضروری مجبور شده اند به کار از خانه و یا به طور بی وقفه از خود شغل حمل و نقل کارگران ضروری در نظر گرفته شده و بسیاری از شهرستانها خود را حفظ حمل و نقل عمومی و سیستم های در حال اجرا و البته در کاهش ظرفیت. شهردار نیویورک, بیل د Blasio هشدار داد ساکنان شهر که حمل و نقل کارگران خواهد بود اجرای اجتماعی فاصله در مترو اتومبیل و متخلفان می تواند جریمه نقدی محکوم شد.

دولت فرمانداران از جمله نیویورک اندرو کومو, ایلینوی,’ JB پریتزکر و کالیفرنیا گاوین Newsom باید ناودان فدرال پاسخ به همه گیر شکایت در هفته های اخیر شده است که آنها قادر به تامین امنیت این تست کیت آنها نیاز دارید. کومو در روز پنج شنبه هشدار داد که نیویورک تنها تا به حال به اندازه کافی هواکش در دست به شش روز بیشتر اگر تقاضا را نگه می دارد تا در آن زمان رای دادن.

همچنین در rt.com نیویورکی نیاز به آرامش در طول coronavirus بحران نه ساختمان امپایر استیت فریاد مرگ و ناامیدی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im