روسانا آرکیوت الهام گرفته از برخی واکنش های رنگارنگ که او مطرح کرد این نظریه که اسرائیل به مدت طولانی شناخته شده در مورد کوروناویروس و ادعا کرد این کشور و جارد کوشنر در حال قرار دادن “زندگی در معرض خطر ابتلا به سود است.”

“من هنوز هم اشتباه گرفته,” the ‘بوفالو 66’ بازیگر توییتی به بیش از 100 ، 000 پیروان توییتر در سه شنبه “بنابراین اسرائیل کار کرده است در یک coronavirus واکسن برای یک سال در حال حاضر ؟ (به طوری که آنها می دانستند).”

Arquette در ادامه گفت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر است که سرمایه گذار اصلی در واکسن.

“واکسن را می دانم که اگر آنها در حال امن و کوشنر اسکار است که سرمایه گذار اصلی در این واکسن جدید که ظاهرا از آمدن به اینجا. زندگی در معرض خطر ابتلا به سود است.”

اسرائیل وزارت علوم اعلام کرد هفته پیش که یک دولت-بودجه موسسه ممکن است ماه دور از داشتن یک واکسن برای coronavirus و تهمت نشان داد یک واکسن است که در اوایل مراحل توسعه در ایالات متحده در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه. که در آن Arquette شدن اطلاعات نامشخص است به حداقل می گویند.

همچنین در rt.com ‘Unwoke’ Peloton سهام شرکت خروش دوباره به عنوان آمریکایی ها هم بزنید دیوانه در coronavirus مستند

بازیگر’ جیر جیر نمی کنید حمایت زیادی که ممکن است توضیح دهد که چرا “داستان عامهپسند’ ستاره به پایان رسید تا حذف آن.

“بزرگ ما در حال حاضر در ‘مشاهیر هالیوود در حال سرزنش یهودیان فاز Coronavirus” ملی بررسی جف Blehar توییتی.

“F**k you. نمی توانید آن را می گویند هر واضح تر” روزنامه نگار اسرائیلی امی کافمن در پاسخ به انتظارش می رفت.

“هیچ منابع نادرست نظرات و بدخواه نتيجه گيری خود را به جا روایت” اضافه شده متوسط نویسنده کلر ولتر.

انتظارش می رفت که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تحریک “نژادپرستانه و خشونت” در اجرا به مشکل در توییتر قبل از. برای تلفن های موبایل فعال ادعا کرد در ماه اوت سال 2019 که FBI توصیه او برای قفل کردن حساب خود را بر اساس پاسخ به یک صدای جیر جیر او فرستاده عذرخواهی برای اینکه سفید.

“ببخشید من متولد سفید و ممتاز. آن را به من disgusts. و من خیلی احساس شرم” بازیگر تا به حال در اصل توییتی. او دو برابر کردن بعد گفت او “شرمنده” از رنگ پوست او.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی