مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus همه گیر (پخش زنده)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده اضطراری ملی بیش از COVID-19 coronavirus همه گیر باز کردن قدرت های اضافی و بودجه در واکنش به این فاجعه و FEMA درگیر در تلاش برای جلوگیری از این بیماری است.

“به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک آدرس از باغ گل رز کاخ سفید در روز جمعه “من رسما اعلام ملی اضطراری است.” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اعلام خواهد شد تا 50 میلیارد دلار بودجه برای مقابله با گسترش این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که او “درخواست هر بیمارستان در کشور” برای فعال کردن اضطراری آماده سازی طرح و سفارش هر دولت برای راه اندازی عملیات اورژانس مراکز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد انتقاد قرار گرفته در روزهای اخیر برای عدم رول Covid-19 آزمون به سرعت به اندازه کافی.

هر چند تهمت تاکید کرد که توده تست است که به احتمال زیاد غیر ضروری او گفت: “ما می خواهیم به مطمئن شوید که کسانی که نیاز به یک آزمون می توانید یک تست بسیار با خیال راحت به سرعت و به راحتی.” به این منظور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید کرده است یک آزمون جدید برای ویروس در عرض چند ساعت از دریافت نرم افزار از شرکت مسئول Roche Diagnostics.

همچنین در rt.com ‘بدون آزمون’: AP خبرنگار تلاش برای دریافت Covid-19 تست فرستاده شده از ستون برای پست توسط مقامات بهداشت و درمان گفت: به ماندن در خانه’ در توییتر

تست خواهد شد سازمان یافته توسط دولت در همکاری با گوگل است که قرار دادن بیش از یک هزار نفر از مهندسین به کار بر روی یک وب سایت تست. یک بار بالا و در حال اجرا وب سایت به طور مستقیم با موارد مشکوک به درایو-از طریق آزمایش مکان و سپس به مراقبت بیشتر در صورت لزوم.

اضطراری ملی اعلام می آید پس از 20 ایالت آمریکا اعلام شرایط اضطراری و یا بلایای طبیعی با توجه به گسترش COVID-19 با تگزاس که اخیر. این اظهارات نشان نمی نوعی از حکومت نظامی بلکه عمدتا با باز کردن بودجه اضافی و دستور خاص پاسخ از سازمان های دولتی.

روز جمعه کاخ سفید اعلام کرد یک سری از اقدامات در نظر گرفته شده برای سرعت بخشیدن به رول از COVID-19 آزمون که برگزار شد به عدم تست کیت مقررات و روش. فدرال هماهنگ کننده منصوب شده است برای نظارت بر تست و یک خط ایجاد شده برای آزمایشگاه برای دریافت کمک در به دست آوردن منابع. علاوه بر این وزارت بهداشت و خدمات انسانی اختصاص داده است $1.3 میلیون دلار به دو شرکت یکی در کالیفرنیا و دیگری در مریلند – به منظور توسعه سریع تست های تشخیصی.

با استناد به استافورد عمل قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن است باعث مالی و فیزیکی فاجعه کمک از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) همان بدن است که زیر آتش برای آن کمتر از ستارهای دست زدن به طوفان کاترینا در سال 2005 و طوفان ماریا در سال 2017.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) که از صبح روز جمعه وجود دارد 1,215 تعداد موارد تایید شده از COVID-19 در آمریکا که 36 منجر به مرگ شده است – هر چند رسانه های خبری باید پس از گزارش یک مرگ و میر 41.

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im