تهمت می تواند ‘ارائه آلاسکا به روسیه در ازای 2020 پشتیبانی – استیضاح مدیر شیف

حزب دموکرات کالیفرنیا آدام شیف رنگ آمیزی یک سناریو روز قیامت اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه استیضاح از جمله قدرتمند دیکتاتور حاکم از دریا یک لاگو اجازه دادن به پسرش-در-قانون اجرا امریکا و تجارت آلاسکا به روسیه است.

شیف بالا فانتزی آمد و در طول بسته شدن استدلال سنا استیضاح دادگاه روز دوشنبه پس از یک سری از رویه آرا در روز جمعه روشن ساخته است که مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع نمی خواهد به اعدام محکوم شده بود در اتهامات عنوان شده در توسط مجلس نمایندگان.

رئیس جمهور وکلا استدلال می کنند که تهمت نمی تواند استیضاح از او مرتکب هیچ عمل مجرمانه در مذاکرات خود با رئیس جمهور اوکراین. شیف شات برگشت گفت: “سوء استفاده از قدرت” است impeachable و هشدار در مورد انواع خطرات امریکا می تواند صورت اگر تهمت است نه استیضاح – از جمله از دست دادن آلاسکا به روسیه و داشتن برگ برنده در قانون Jared michael janda به عنوان یک سایه جمهور.

“اگر [سوء استفاده از قدرت] نمی شد impeachable سپس طیف وسیعی از رفتار غیر قابل قبول در یک رئیس جمهور خواهد بود فراتر از رسیدن به” استدلال شیف. مغلوب ساختن پیشی جستن “پیشنهاد می آلاسکا به روسیه در ازای حمایت در انتخابات آینده” و یا بازنشسته به Mar-a-لاگو و اجازه کوشنر “اداره کشور” و تصمیم می گیرید که برای رفتن به جنگ او اضافه شده است.

“از آنجا که آن چیزهایی که لزوما جنایی این استدلال که اجازه می دهد که او نمی تواند استیضاح برای چنین سوء استفاده از قدرت” شیف استدلال کرد.

شیف زمین را به اوباما را دریافت کرده بود با تمسخر در سمت راست.

“آدام شیف ساخت جعلی حالات دوباره ایم” محافظه کار مفسر Carmine Sabia. “شما می دانید که هنگامی که شما را جعلی تماس های تلفنی و حالات? هنگامی که شما هیچ موردی.”

شیف قبلا خوانده جعلی جعلی رونوشت از یک تماس تلفنی بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که او بعد از دفاع به عنوان “تقلید مسخره امیز.”

محافظه کار دانشمند دن richard shaw به نام شیف یک “کل goofball” و “خجالت به موجودات در سراسر جهان هستی است.” دیگران توصیف شیف به عنوان “فریب خورده” و یا “خود چوب زیر گهواره” و “دیوانه است.”

در سمت چپ اما شیف را مهیجی افسانه ستایش بود به عنوان “یکی برای سنین” (Rachel Maddow MSNBC) و “کودک” (مایکل مور).

“من آرزو می کنم من مخالف با آدام شیف هشدار در مورد عواقب آن [از] acquitting رئیس جمهور خود را از نقض” توییتی اوان McMullin سابق CIA و شکست خورده NeverTrump نامزد ریاست جمهوری که از یک شغل دوم به عنوان یک تلویزیون دانشمند.

NBC News خبرنگار هایدی Przybyla توییتی او را دیدم یک سناتور دموکرات “مشخصه خفگی” پس از شیف بسته شدن درخواست تجدید نظر.

این تصور که برنده خواهد دست آلاسکا به روسیه – که از آمریکا خریداری شده و خاک در سال 1867 – به نظر می رسد آمده از یک مختصر ارائه شده توسط خانه مدیران در ماه گذشته با این استدلال که مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل Alan Dershowitz تا به حال اشاره کرد که انجام چنین نخواهد بود impeachable در سال 2018 کتاب ‘پرونده Impeaching مغلوب ساختن پیشی جستن.’

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی