رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است bragged او “لغو” یک پف کرده از نسخه 2 تریلیون دلار coronavirus محرک پس از حزب دموکرات وارد شده بیش از 1,110 صفحات حزبی خط موارد باید با تصویب لایحه.

من لغو این قرارداد شب گذشته,” مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در طول یک فاکس نیوز تاون هال در روز سه شنبه با اشاره به آخرین 2 تریلیون دلار نسخه از فاز سوم coronavirus محرک لایحه. کارگران آمریکایی و کسب و کارهای کوچک به شدت به شمارش در لایحه ای را برای تامین مالی نجات به عنوان بسیاری از چهره وخیم درآمد و از دست دادن شغل در میان کشور coronavirus shutdown.

همچنین در rt.com دموکرات بلوک دوم تلاش برای تصویب coronavirus محرک اقتصادی در آمریکا

پس از دموکرات ها در سنا مسدود ساده تر قالب این لایحه از حرکت رو به جلو برای بار دوم در روز دوشنبه با همتایان خود در خانه معرفی یک رقیب متن در حال اجرا به بیش از 1100 صفحه است که شامل یک میزبان از بحث دموکراتیک سیاست – وحشتناک هستهای و ظاهرا رئیس جمهور.

نانسی پلوسی در آمد و قرار دادن بسیاری از چیزهایی که در این قرارداد که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کارگران که تا به حال به انجام این کار با یک دستور کار آنها بوده است و تلاش برای دریافت از گذشت 10 سال” رئیس جمهور ادامه داد: در طول تاون هال اصرار او آمده بود برای نجات خود با قرار دادن پای خود را پایین و اعلام مخالفت خود را با پف کرده دموکراتیک نسخه. “هیچ راهی وجود دارد من که امضای قرارداد!

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد که این لایحه در حال حاضر در حال renegotiated و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-نیویورک) به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه است که هر گونه باقی مانده سازش خواهد بود کار می کرد “در عرض چند ساعت بعد.” هر دو شومر و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل موافقت کرده بود در $1.8 تریلیون نسخه قبل از Pelosi گریه ناپاک و سناتور نیویورک گفت: رسانه ها آخرین نسخه شامل “بیمه بیکاری در استروئیدها” بیش از 100 میلیارد دلار کمک مالی به بیمارستان ها و کمک های بیشتر برای آمریکایی های کم درآمد. اکثریت شلاق جان Thune (R-داکوتای جنوبی) اضافه شده است که کسب و کارهای کوچک را دریافت و در مجموع $350 میلیارد و بهداشت و درمان در مجموع $240 میلیارد دلار است.

همچنین در rt.com تهمت می خواهد به امریکا بازگشایی زیر coronavirus shutdown ‘با عید پاک’

این بیماری همه گیر کوروناویروس ثابت شده کاملا مخربی برای اقتصاد آمریکا با دولت موظف خاموش شدن ناگهانی وادار به بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در حالی که دیگران کاهش ساعت کارکنان. بازار شده اند در سقوط آزاد برای هفته – میانگین صنعتی داو جونز به تنهایی از دست داده و 33 درصد از ارزش خود را در ماه گذشته – اما سهام در نهایت کاهش افسردگی آنها روز سه شنبه در خبری که تهمت می خواستم اقتصاد به رزومه, کسب و کار به عنوان معمول’ زودتر و نه بعد از آن – به عنوان اوایل به عنوان عید پاک.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی