ترودو را آزمایش مثبت برای coronavirus, کانادا در ساعت است “هیچ علائم” اما به باقی می ماند در خود به انزوا

کانادا PM جاستین ترودو همسر سوفیا Gregoire ترودو دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 بعد از او نشان داد آنفولانزا مانند علائم پس از بازگشت از انگلستان است. PM شده است که در قرنطینه است و گفته می شود “در سلامت خوب است.”

PM نیم دیگر شروع نمایش نشانه های سازگار با آن گزارش شده توسط بیماران است که توسعه پنومونی ناشی رمان coronavirus در شب چهارشنبه که باعث شد او به دنبال دکتر کمک کند و در نهایت تست شده برای ویروس.

آزمون برگشتم مثبت PM دفتر گزارش پنج شنبه شب.

پس توصیه های پزشکی, سوفی Grégoire ترودو مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 امروز. آزمون برگشتم مثبت است. همچنین زیر توصیه های پزشکی او باقی خواهد ماند و در انزوا بودن زمان

کانادا و رهبر خود را که داوطلبانه رفت و به خود قرنطینه کار از خانه در انتظار همسر خود را تست است گفت: نمی شود هر یک از علائم آن شامل تب پایین.

“نخست وزیر است و در سلامت خوب با هیچ نشانه,” او گفت.

هر چند از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که کسانی که با این ویروس آلوده ممکن است نشان نمی دهد هر گونه علائم یا بدون علامت – دفتر گفت که ترودو نمی خواهد تحت هر آزمون در این نقطه از زمان “از آنجا که او هیچ نشانه ای ندارند.”

همچنین در rt.com کانادا ترودو خود ايزوله پس از همسر نمایش ‘آنفولانزا مانند علائم’ و تست شده برای COVID-19

پزشکان که آیا چک کردن در ترودو اصرار داشت که افرادی که در تماس نزدیک با PM به تازگی در “بدون خطر” از ابتلا به این بیماری با توجه به این بیانیه.

ترودو است که همچنان باقی می ماند در خود انزوا برای دو هفته آینده.

کانادا در ساعت است که نه تنها رهبر به یک تماس نزدیک با این ویروس به تازگی با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آمدن به تماس مستقیم با برزیل دبیر مطبوعاتی که آزمایش مثبت برای این بیماری در روز پنج شنبه. هر چند تهمت کاهش یافته است به آزمایش می شود رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro تحت غربالگری و نتایج انتظار می رود که رونمایی از مدتی در روز جمعه.

کانادا تایید کرده است بیش از 100 نفر از Covid-19 پس از وقوع مشاهده گرديد در این کشور در اواخر ماه ژانویه با یک فرد تسلیم شدن به این بیماری است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im