ترودو تکه سفر در خارج از کشور پس از خط لوله معترضان بلوک آمریکا و کانادا پل میان مداوم ریلی خاموش شدن ناگهانی (تصویری)

کانادا PM جاستین ترودو به لغو سفر خود به باربادوس پس از تظاهرات در برابر یک خط لوله گاز که عبور بومی زمین افزایش یافت و منجر به عمده راه آهن اختلال و توقف کوتاهی از ترافیک در مرز آمریکا و کانادا.

خطر حمل و نقل سراسری است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای واقعی پس از معترضان در برابر بریتیش کلمبیا ساحلی GasLink خط لوله به طور خلاصه خاموش کردن یک کلید عبور از مرز بین آمریکا و کانادا در روز یکشنبه بعد از ظهر مجبور ترودو به نام سفر خود به باربادوس, جایی که او قرار بود تا بر طبل حمایت کانادا در شورای امنیت سازمان ملل پیشنهاد در روز دوشنبه.

نهفته درگیری بین مرطوب’suwet’en ملت’ و مرکزی دولت کانادا که پس از مدت طولانی قفل شده شاخ در طول خط لوله گاز که عبور قبیله خاک در شمال بریتیش کلمبیا گرفت تا بعد از پلیس مسلح در فوریه 10 swooped در’suwet’en اردوگاه دستگیری فعالان برای مسدود کردن ساخت و ساز کار می کند. نزدیک به سی نفر بودند دستگیر کرده است که این حمله باعث اعتراضات گسترده در سراسر کشور است که منجر به عمده راه آهن اختلال تقریبا آوردن ترافیک را متوقف کند.

این وضعیت در زمان به نوبه خود برای بدتر از روز یکشنبه هنگامی که ده ها تن از فعالان swarmed سمت کانادا از رنگین کمان بین المللی پل در نیاگارا فالز ساخت آن صعب العبور برای کسانی که مایل به ورود به ایالات متحده از طریق معروف, جاذبه های توریستی برای حدود یک ساعت. در پیشنهاد خود را به مسدود کردن جاده معترضان با تشکیل یک دایره در اطراف ورودی گذرگاه است.

معترضان از دولت را متهم به “تهاجم مرطوب’suwet’en ملت” و نقض حقوق مردم بومی جلوگیری از خبرنگاران محلی از دسترسی به سرزمین خود اعتراض رهبر شان Vanderklis گفت: CTV News تورنتو است.

“ما در حال تصریح می کند که ما مستقل است و ما قادر به انجام آنچه آنها را قادر به انجام هستند. اگر آنها جلوگیری مردم از آینده ما در حال رفتن برای جلوگیری از مردم را از آینده است.”

ترودو که در کانادا بوده است و پس از جمعه بعد از تمدید خارجی تور با توقف در اتیوپی کویت سنگال و آلمان است زیر آتش خود را برای دولت در عدم حل و فصل مناقشه با بومی روسای بیش از این خط لوله بخشی از ماموت $40 میلیارد LNG کانادا پروژه در Kitimat.

خود تصمیم به انصراف از سفر می آید و در مدت کوتاهی پس از کانادا بومی خدمات وزیر مارک میلر گزارش شنبه شب که تنها “متوسط پیشرفت” رسیده بود در این مذاکرات گفت که “خیلی بیشتر کار انجام شود.”

همچنین در rt.com کانادا غول های انرژی ‘بودجه’ اورگان کلانتر واحد برای خنثی کردن تظاهرات در برابر یکی از خود در پروژه خط لوله – گزارش

ترودو دفتر گفت: ساعت خواهد احضار Incident Response گروه به بحث در مورد بحران حمل و نقل و به تصمیم می گیرید که چگونه برای شکستن بن بست.

“اولویت ما باقی می ماند ایمنی و امنیت از همه کانادایی ها و حل و فصل سریع این موضوع برای بازگرداندن خدمات در سراسر سیستم راه آهن مطابق با قانون” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im