کانادا PM جاستین ترودو تایید کرده است ما مرز بسته خواهد شد به غیر ضروری سفر در آینده نزدیک و پیش نمایش و سنگین بسته کمک به افراد و کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر coronavirus بیماری همه گیر.

کانادایی “دیگر نمی خواهد بود قادر به عبور از مرز را برای تفریح و گردشگری” ترودو اعلام کرد روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی بازتاب سخنان رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل صبح. ترودو همچنین تاکید کرد که “زنجیره تامین خواهد شد نمی شود” توسط بسته شدن و داروها و مواد غذایی و دیگر “بحرانی” لوازم ادامه خواهد داد به جریان بین کشورها است.

همچنین در rt.com کانادا و آمریکا را نزدیک مرز به ‘غیر ضروری ترافیک با توجه به کروناویروس – مغلوب ساختن پیشی جستن

PM تلاش برای اطمینان بخشیدن به کانادایی ها نگران آینده اقتصادی امیدوار کننده برای عرضه به C 27 میلیارد دلار در “پشتیبانی مستقیم به کانادا کارگران و کسب و کار” در بالای C$55 میلیارد دلار در مالیات deferrals برای کسب و کار و خانواده “برای ایجاد ثبات در اقتصاد است.” کسانی که مدیون مالیات باید تا ماه اوت به پرداخت, او گفت:.ترودو پرده برداری تقریبا معادل هفته ای دوبار “اورژانس بهره مند شوند” به doled بیش از 14 هفته برای “کارگرانی که مجبور به ماندن در خانه” – بیمار قرنطینه و مراقبان و خانواده – که نمی واجد شرایط برای اشتغال بیمه. او همچنین اعلام کرد که “حمایت اضطراری بهره مند شوند” برای خود اشتغالی مجبور به شاتر کسب و کار خود و سه ماه به طور موقت یارانه دستمزد به صاحبان کسب و کار کوچک معادل 10 درصد از دستمزد عادی به منظور حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و جلوگیری از اخراج های دسته جمعی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی