مشکل F-35 می شود آخرین coronavirus مصدوم پس از پنتاگون قرار می دهد ترمز در آزمایشات بیشتر

آزمایشات انجام شده بر روی تاخیر و بیش از بودجه F-35 را معلق شده است به عنوان بخشی از یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس پنتاگون اعلام کرده است. این هواپیمای جنگنده در حال حاضر دچار یک رشته از گران شکست.

فعالیت های لازم برای تکمیل F-35 را عملیاتی مرحله آزمون متوقف شده است در پایگاه نیروی هوایی ادواردز در کالیفرنیا است که بسته درهای خود را به همه غیر ضروری پرسنل.

پرواز تست شده اند و به طور نامحدود متوقف شد اما “انتخاب آزمایشگاه و زمین تست فعالیت های در حال انجام” گفت Brandi شیف یک سخنگوی F-35 برنامه مشترک ،

این شکست همچنین می تواند علامت در عین حال یکی دیگر از تاخیر برای جنگنده مشترک شبیه سازی محیط (JSE) که اجازه خواهد داد که پنتاگون برای اجرای تهدید حالات که در آن F-35 همسان است تا در برابر تجهیزات نظامی از کشورهایی مانند روسیه و چین.

همچنین در rt.com ماموریت ناتوان است ؟ پنتاگون بررسی می یابد تفنگ را بر روی F-35 جنگنده جت نمی تواند اهداف و 800+ نرم افزار مشکلات – گزارش

F-35 برنامه را تجربه کرده است یک مجموعه ای گیج کننده از مسائل فنی – نه به ذکر است یک بالن قیمت…. دولت برآورد از مه قرار دادن برچسب قیمت در $1.2 تریلیون.

پنتاگون شده است بارها و بارها متهم به عیب پوشی و میزان مشکلاتی که این جت جنگنده مواجه است. این پروژه در نظارت دولت (پوگو) گزارش داد در سال 2018 است که ارتش ایالات متحده سعی در پوشش “تهدید کننده زندگی” طراحی نقص در هواپیما. مشکلات اخیر شامل مسائل با هواپیما تدارکات سیستم.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im