شرکت فنی دریافت خواهید کرد که پشتیبانی از پکن به عنوان ابزار از چین, هوش, وزیر امور خارجه مایک Pompeo ادعا کرده است در آخرین کلامی شلیک با هدف هواوی و دیگر شرکت های چینی.

“هواوی و دیگر چینی دولت مورد حمایت شرکت های فن آوری در حال اسب های تروجان برای هوش” Pompeo گفت: در یک سخنرانی در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه. وزیر امور خارجه آمریکا در زمان چینی فن آوری های غول پیکر در حالی که صحبت کردن در مورد آنچه که او معتقد است بزرگترین تهدید برای امنیت مدرن.

انعکاس Pompeo را احساسات وزیر دفاع علامت Esper در این کنفرانس گفت که واشنگتن می خواهم برای دیدن “متحد و ایالات متحده شرکت های با تکنولوژی” توسعه فن آوری های خود را به منظور رقابت با شرکت های چینی.

همچنین در rt.com Huawei در صدر لیست جهانی 5G تامین کنندگان گوشی های هوشمند

“ما در حال توسعه خود را امن شبکه های 5G را سنگین تر بودن از هر گونه درک منافع حاصل از همکاری با یارانه چینی ارائه دهندگان خدمات است که پاسخ به رهبری حزب,” او گفت:. این تکنولوژی برای این شبکه در حال حاضر در حال آزمایش در پایگاه های نظامی ایالات متحده Esper اضافه شده است.

توصیف Huawei به عنوان یک “کودک پوستر” چین “نابکار استراتژی” به نفوذ غرب و زیرساخت Esper هشدار داد که شرکت فناوری می تواند به خطر اندازد ناتو اگر اقدام لازم گرفته نشده.

Huawei اذعان کرده است که دریافت آن را “برخی از سیاست حمایت از دولت چین” اما اصرار دارد که آن را دریافت نمی کند هر “اضافی و یا درمان خاص” از پکن است.

در اوایل این هفته آمریکا و وزارت دادگستری با صدور کیفرخواست جدید علیه, Huawei, متهم شرکت چینی از توطئه برای سرقت اسرار تجاری از به عنوان بسیاری از شش شرکت های ایالات متحده.

همچنین در rt.com سزارین: Pelosi می یابد نادر زمین مشترک با مغلوب ساختن پیشی جستن در محکوم هواوی در کنفرانس امنیتی مونیخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی ممنوع Huawei تکنولوژی از بازار ایالات متحده در مارس سال گذشته پس از آن وزارت بازرگانی ایالات متحده بارها تمدید موقت مجوز به طور کلی اجازه می دهد این شرکت به خرید قطعات از آن ما مبتنی بر تامین کنندگان.

واشنگتن لابی متحدان اروپایی به ممنوعیت Huawei از کمک به توسعه خود را 5G شبکه مدعی است که فن آوری شرکت به شمار جدی تهدید امنیتی. هشدارهای اما تا حد زیادی دور دست تکان داد با ما همکاران.

اتحادیه اروپا را ترک کرده است آن را به فرد عضو به تصمیم بگیرد که آیا آنها می خواهند به انجام کسب و کار با هواوی. کشورهایی مانند آلمان و ایتالیا و پرتغال در حال حاضر نشان داد که آنها مخالف هستند به ما فشار به رها کردن شرکت چینی است. انگلستان اعطا Huawei محدود نقش در آن 5G شبکه تلفن همراه در ماه ژانویه یک حرکت است که خشم واشنگتن است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im