“اسب تروا”: جدید نانوذرات می تواند به جلوگیری از حملات قلبی توسط ‘خوردن’ انسداد عروق از داخل

ما دانشمندان را توسعه داده اند یک “اسب تروا” نانوذرات که دور می خورد در رسوب چربی است که باعث حملات قلبی و سکته مغزی از داخل به خارج است.

این رسوب چربی یا پلاک ساخته شده و کلسترول و مواد چرب, تلفن همراه زباله و مواد دیگر است.

جدید نانو ذرات طراحی شده به صورت انتخابی هدف خاص ایمنی بدن و نوع سلول و سپس تحویل مواد مخدر مفید است که باعث می شود سلول های غرق و مصرف این مواد انباشته در دیواره رگ های خونی در نتیجه از بین بردن بیمار و یا سلول های مرده در هسته پلاک.

به عبارت دیگر آنها باعث می شود که پلاک به غذا خوردن خود را از داخل به خارج و در نتیجه کاهش اندازه آنها و ثبات خود را رشد.

همچنین در rt.com مبارزه با سرطان nanomeds می تواند انجام بیش از آسیب خوب, تحقیقات جدید می گوید

پژوهش انجام شده توسط دانشمندان در دانشگاه ایالتی میشیگان و دانشگاه استنفورد و منتشر شده در این موضوع در حال حاضر از طبیعت فناوری نانو می تواند منجر به درمان تصلب شرایین. وضعیت مسدود کردن شریان ها با چرب رشد است و در میان علل مرگ و میر در ایالات متحده است.

در سن 40 سالگی حدود 50 درصد از جمعیت ایالات متحده به این بیماری است اما اغلب علائم را تجربه کنند. اما آن می تواند – و اغلب منجر به حملات قلبی و سکته مغزی است.

Bryan Smith, دانشیار دانشکده مهندسی پزشکی در MSU که پیشگام توسعه گفت: این تیم آینده کار “شامل بالینی ترجمه از این نانومواد بزرگ با استفاده از مدل های حیوانی و انسانی و بافت انجام شد.”

او در زمینه حق ثبت اختراع موقت در نور بی سابقه ای انتخاب nanodrug.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im