نه سال پس از ما کمک کرد تا بمب چه شد که ثروتمندترین کشور آفریقایی به حجر طرابلس مبتنی بر دولت می گوید این امر استقبال سربازان آمریکایی در خاک لیبی برای مبارزه با تروریسم و جلوگیری از’ روسیه است.

در پی برنامه های اعلام شده توسط وزیر دفاع علامت Esper به مقیاس امریکا حضور نظامی خود را در منطقه و دوباره تمرکز نیروهای خود را در سطح جهان نسبت به مقابله با دشمنان از جمله روسیه و چین فتحی Bashagha وزیر کشور برای سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی (GNA) گفت: بلومبرگ که لیبی خواهد بود خوشحال به کمک.

اگر ما می پرسد برای یک پایه به عنوان لیبی, دولت ما نمی خواهد ذهن – برای مبارزه با تروریسم و جنایت سازمان یافته و نگه داشتن کشورهای خارجی که دخالت در فاصله. یک پایگاه آمریکایی در امر منجر به ثبات است.

Bashagha ادعا کرد که روس ها “باید یک استراتژی بزرگ در لیبی و آفریقا” با تاکید بر لیبی استراتژیک اهمیت اگر واشنگتن واقعا نگران است مسکو فشار برای نفوذ جهانی.

این نقل و انتقال است نه برای ما روشن… اما ما امیدواریم که این نقل و انتقال شامل لیبی پس از آن را ترک نمی کند فضایی که روسیه می تواند بهره برداری.

همچنین در rt.com ترکیه در تلاش برای ‘فتح’ لیبی به صلح می گوید: بالا طرابلس دولت دیپلمات بازدید از مسکو

در اوایل این هفته وزیر دفاع روسیه سرگئی Shoigu ملاقات با فرمانده ارتش ملی لیبی (LNA) ، خلیفه Haftar به بحث در مورد وضعیت در لیبی تأکید کرد که باید برای تحقق تصمیمات اتخاذ شده در کنفرانس برلین و تایید تعهد به لیبی و استقلال و وحدت و تمامیت ارضی.

لیبی پرتاب شد به هرج و مرج در سال 2011 زمانی که شورش – حمایت ناتو برای بمباران منجر به سرنگونی زمان معمر قذافی رهبر و یک بار موفق با داعش به یک میدان جنگ تقسیم های مختلف شبه نظامی جناح. بیش از چند سال گذشته Haftar نیروهای گرفته اند کنترل بسیاری از لیبی به غیر از پایتخت طرابلس.

با Haftar را توهین آمیز در طرابلس متوقف شده اما هنوز هم در جریان این GNA و LNA در نهایت وارد غیرمستقیم مذاکرات در مسکو در ماه ژانویه است. این منجر به اجرای یک آتش بس که هنوز هم تا حد زیادی نگه می دارد در لیبی و هموار راه را برای دیگر جلسات بین دو طرف.

همچنین در rt.com خروج از مزدوران و نیروهای ترکیه از لیبی یک بیماری است که برای پایان جنگ – به طور کلی Haftar

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی