Zachary Antoinette ✌ ⛄ مبتنی بر روزنامه نگار و نویسنده رمان نزدیک است.

یک رشته از توییت از نویسنده دانا شوارتز کوبیدن “فرهنگی آسیب” انجام شده توسط ‘جنوبی پارک رفته ویروسی و در حال حاضر طرفداران دفاع از بحث نشان می دهد گفت: این دقیقا همان چیزی است که امروز حباب پیچیده فرهنگ نیاز دارد.

تعداد دفعات مشاهده نیست ‘She-Hulk’ نویسنده دانا شوارتز به عنوان یک “پارک جنوبی” فن در هر زمان به زودی.

“به نظر می رسد غیر ممکن است به گزافه گویی های فرهنگی آسیب های انجام شده توسط ‘جنوبی پارک'” شوارتز توییتی این هفته است. او در ادامه گفت: این نشان می دهد که پخش 23 فصل از سال 1997 “به تصویر کشیده earnestness به عنوان تنها گناه و آموخت که مسخره نهایی تلقيح در برابر همه انتقاد.”

“Smugness است که همان هوش; تحریک نیست همان شجاعت” او اضافه شده است.

او همچنین با استفاده از یک نادر عذرخواهی از سازندگان مت استون و Trey Parker برای یک قسمت 2006 به استدلال می کنند که آنها خود را ممکن است مبارزه با تاثیر نشان می دهد و همچنین تاسف این واقعیت است که بسیاری از “پسران” تحت تأثیر این سری و کار نام تجاری خود را از طنز به شخصیت خود را.

طرفداران ‘جنوبی پارک’ دفاع کرده اند هتاک سری در حالی که به سمت راست متمایل میان آنها باید پله به زنگ هشدار است که این می تواند نشانه دیگری از انصراف از فرهنگ خزنده راه خود را به سمت کمدی مرکزی سری.

در حالی که انصراف از فرهنگ و تاکنون قربانیان مانند Roseanne Barr, ‘جنوبی پارک’ موفق به حرکت به راه خود را از طریق به طور فزاینده ای به لحاظ سیاسی صحیح در چشم انداز ادامه به نشان می دهد که satirizes کاملا همه. این نادر کمدی است که می تواند جشن توسط یکی از سمت راست و چپ ، نه اجازه می دهد خود را به جعبه در آن بوده است یک هدف سخت تر برای کسانی که به دنبال تحریک محتوا.

اما شوارتز توييتها — که به جلب حمایت برخی — و اخیر خشم بیش از یک قسمت مسخره ترانس ورزشکاران قطعا نشان می دهد ‘جنوبی پارک’ است تاسیسات در آب های خطرناک و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آن واقعا قرار گرفتن در بلوک سفت.

همچنین در rt.com جنوبی پارک مسخره نما ورزشکاران و کامپیوتر نوزادان پرتاب هرگز تایید چپ نمی تواند طنز

اما نشان می دهد آن را انجام داده “فرهنگی آسیب” است که “غیر ممکن است به غلو” دور از ذهن می رسد. ‘جنوبی پارک’ همواره یک هدف — را به مردم خنده در حالی که poking سرگرم کننده در همه. به عنوان احمقانه به عنوان است که می تواند در زمان آن است که چرا در حال حاضر این حباب پیچیده فرهنگ به آن نیاز دارد. در این تفرقه سن که در آن استدلال اعم از اجتماعی یا سیاسی هستند و اغلب بیش از حد جدی گرفته ‘جنوبی پارک’ به طور فزاینده مهم کمدی است که قادر به چوب آن را به چهره های قدرت مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی به آنها می تواند ساختگی خود صالح منتقدان. این نادر است برای پیدا کردن که دیدگاه در یک جهان که در آن دودویی ساده فکر کردن بیش از حد اغلب به پاداش باشد.

چه شوارتز می بیند به عنوان smugness است که در واقع کامل حذف smugness در فرهنگ یک یادآوری به باطل استدلال به دو طرف خیلی جدی — بدون توجه به جایی که شما ایستاده است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de