CDC هشدار داده است که انتقال مرگبار COVID-19 ویروس در آمریکا “بسیار ممکن است حتی به احتمال زیاد” و گفت: آن زمان هدف این است که برای جلوگیری از اما به کم کردن سرعت گسترش آن و “خرید زمان” برای ما جوامع برای آماده سازی.

اضافه شده به 13 در حال حاضر تایید کرد که 21 مورد جدید در آمریکا اعلام شد توسط CDC روز جمعه در یک کنفرانس رسانه های همه آنها در بازگشت به کشور داخل اورژانس بازگشت پروازهای مرتب توسط وزارت امور خارجه برای شهروندان رشته در خارج از کشور. مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار دارند موارد اضافی به وجود می آیند از کسانی که هنوز در قرنطینه است.

“این ویروس جدید نشان دهنده فوق العاده ای بهداشت عمومی تهدید” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که آن را “بسیار ممکن است” و حتی “به احتمال زیاد” این بیماری ادامه خواهد داد به گسترش در آمریکا است.

ما هرگز انتظار می رود که ما را از گرفتن هر مسافر تنها با رمان coronavirus بازگشت از چین با توجه به ماهیت این ویروس و چگونه آن را گسترش… خواهد بود که به سادگی غیر ممکن است.

همچنین در rt.com ‘همه ما انجام داده است و تنها می تواند گسترش ترس’: چین انتقاد شدید واشنگتن برای ‘stoking وحشت’ در برابر پکن بیش از coronavirus

جدید بیماران در میان بیش از 300 آمریکایی تخلیه از یک قرنطینه کروز کشتی لنگر انداخت در سواحل ژاپن, که در آن برخی از 3,700 مسافران گرفتار شده بودند برای بیش از دو هفته در انزوا. ده مسافر اضافی را آزمایش مثبت در ژاپن, اما تنها اضافه شده به رسمی شمارش پس از تایید توسط CDC.

ما مقامات بهداشت گفت: آنها در حال حاضر طبقه بندی موارد به دو دسته: کسانی که تشخیص داده شده در داخل ما و کسانی که مورد تایید خارج از کشور و عودت. هجده بیماران در بازگشت از رشته کشتی کروز در حالی که سه نفر دیگر به خانه آورد از ووهان چین که در آن بیماری برای اولین بار مشاهده شده است.

تعداد کل عفونت در سراسر جهان افزایش یافت به اطراف 77,000 با 2,360 مرگ و میر بسیاری از آنها را در سرزمین اصلی چین است.

همچنین در rt.com 2 مسافر از coronavirus-آمار کشتی کروز در ژاپن مرگ به عنوان کشورهای با عجله به تخلیه شهروندان

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی