درمان مانند خوکچه هندی’: پیوستن کاپیتان سابق انگلستان وین رونی انتقاد شدید حذفی را از دست داده و coronavirus بحران

سابق منچستر یونایتد وین رونی ستاره بود و به شدت انتقادی از فا پاسخ به همیشه در حال بدتر شدن رمان coronavirus همه گیر و گفت که فوتبال به زبان انگلیسی حاکم بر بدن درمان می شود بازیکنان مانند ‘خوکچه هندی’.

رونی که در حال حاضر فوتبال خود را در مسابقات قهرمانی باشگاه دربی نوشت: در این زمان است که او شده است منزجر در آنچه که او می بیند به عنوان یک anaemic پاسخ به یکی از بزرگترین بهداشت عمومی بحران در 50 سال اضافه کرد که او “هرگز ببخش” فوتبال مقامات اگر یک عضو از خانواده اش مریض شدم.

همچنین در rt.com ‘کل shutdown’: فوتبال اروپا مقامات محکم برای تاثیر کامل لغو فوتبال تا سپتامبر – گزارش

فا اقداماتی در روزهای اخیر به طور موقت به تعویق انداختن زمان فصل لیگ برتر تا آوریل 4 اما به شدت از این وضعیت می شود افزایش آشکار, آن بعید به نظر می رسد که فوتبال باز خواهد گشت در سه هفته.

قبل از آن آنها تا به حال در برابر اجرای بهداشت عمومی اقدامات ایمنی اما ذهن خود را ظاهرا تغییر به زودی پس از زمانی که معلوم شد که باکاری سانیا در آرسنال و چلسی بازیکن کلوم Hudson-Odoi تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

چرا ما صبر کنید تا جمعه? چرا آن را باکاری سانیا به بیمار برای بازی در انگلستان برای انجام کار درست است ؟ ” نوشت: رونی.

برای بازیکنان کارکنان و خانواده های آنها شده است و نگرانی در هفته — یکی که در آن شما احساس فقدان رهبری از دولت و از حذفی و لیگ برتر.”

رونی نیز محفوظ است, انتقاد نخست وزیر بوریس جانسون برای عدم معرفی دستورالعمل های ایمنی مانند محدود کردن تجمعات عمومی در استادیوم های فوتبال گفت: جانسون “dodged” مسئله و تصمیم گیری برای پولی دلایل به جای نام از سلامت عمومی است.

پس از جلسه اضطراری در گذشته حق تصمیم گیری ساخته شده بود — تا آن زمان آن را تقریبا احساس مانند بازیکنان فوتبال در انگلستان بودند تحت درمان مانند خوکچه هندی.

من می دانم که چه احساسی دارم. اگر هر یک از خانواده من آلوده از طریق من چون من تا به حال به بازی زمانی که آن را امن نیست و آنها به طور جدی بیمار و من می خواهم به فکر می کنم سخت در مورد تا کنون به بازی دوباره. من هرگز ببخش مقامات.”

همچنین در rt.com رونالدو مسائل بیانیه ای که از قرنطینه پس از یوونتوس تیمی مثبت coronavirus آزمون

بقیه ورزش — تنیس, فرمول یک, راگبی, گلف, فوتبال در کشورهای دیگر — بسته شد و ما گفته بودن به انجام,” او نوشت.

“من فکر می کنم بسیاری از فوتبالیست شدند, تعجب, ‘است که در آن چیزی برای انجام با پول درگیر بودن در این کار ؟ ‘”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de