شفافیت و تغییر در ما تحت دموکرات? ‘آیا نمی شود فریب خورده’ می گوید عربستان ،

این تصور که حزب دموکرات خواهد بود بهتر از جمهوری خواهان در ارائه شفافیت و پاسخگویی ناقص است چرا که دولت ایالات متحده مصونیت از مجازات است “سیستمیک” گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه Nils sd times گفته است.

با نوامبر انتخابات ریاست جمهوری بلندی و تظاهرات خشمگین در سراسر آمریکا در پی پلیس به قتل جورج فلوید, بسیاری از در سمت چپ اصرار دارد که تغییر خواهد کرد تنها اگر مردم رای”دموکرات” و “رای آبی مهم نیست که.”

در عین حال دموکرات ها با در نظر گرفتن چرخ در ژانویه سال 2021 خواهد نه لزوما آوردن هر گونه تغییر قابل توجهی در شرایط شفافیت و پاسخگویی sd times ضمنی. “آیا نمی شود فریب خورده” او در یک صدای جیر جیر انفجار حزب روز یکشنبه افزود که دولت آمریکا “محرمانه بودن و مصونیت از مجازات سیستمیک است.”

سازمان ملل متحد شکنجه متخصص اشاره کرد که با وجود ادعا تفاوت “هر دو” احزاب “آزار و اذیت خبرچین,” “توصیف مخالفان به عنوان تروریست” و “کشتار با هواپیماهای بدون سرنشین است.” هر دو نیز “اعمال مصونیت از مجازات برای جنایات جنگی و شکنجه,” او اضافه شده است.

به پشت خود استدلال sd times شامل یک تصویر از یک نگهبان مقاله در مورد سابق معاونت فعلی و نامزد حزب دموکرات جو بایدن با اشاره به ویکی لیکس whistleblower جولیان آسانژ به عنوان یک “hi-tech تروریستی” – یک یادآوری است که دولت اوباما هیچ مهربانتر به کسانی که در معرض نادرست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.

Sd times شده است یک منتقد صریح از دولت های غربی’ درمان آسانژ و بارها متنبه دولت بریتانیا برای برگزاری بیمار کاران در لندن حداکثر امنیت Belmarsh زندان است.

همچنین در rt.com اگر بایدن وعده تریلیون ها در ایران برای آمریکایی های سیاه و سفید او می تواند آن را به کاخ سفید… اما به او پرداخت ؟

در اوایل توییتهایی او هشدار داد که آزادی مطبوعات است “تحت حمله عمدی” و آزار و اذیت آسانژ می تواند منجر به بیشتر نقض حقوق.

حمله به روزنامه نگاران توسط نیروهای پلیس در سراسر آمریکا در روزهای اخیر است که در حال حاضر “اثبات” است که این اتفاق می افتد, او گفت:.

آسانژ در حال سوخته”در معرض خطر” برای افشای جنایات جنگی او گفت: در یکی دیگر از جیر اما تفاوت وجود دارد بین او و کسانی که در حال حاضر در معرض خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

“این همان فرهنگ معافیت از مجازات: زمان بالا برای اتصال نقطه!” او نوشت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de