نما بیماران انتخاب به خود درمانی با هورمون خرید آنلاین از منابع غیر قابل تنظیم با توجه به زمان انتظار برای دیدن NHS متخصصان بی بی سی یاد کرده است.

در بسیاری از مناطق, برخی از بیماران صبر کنید بیش از دو سال دیده می شود آمار و ارقام جدید نشان می دهد. انگلستان زمان هدف این است که 18 هفته.

یک زن گفت که او خیلی کم آن را احساس مانند یک انتخاب بین خود درمانی و یا خودکشی.

NHS انگلستان در گفت و گو با افزایش سرمایه گذاری برای پاسخگویی به افزایش تقاضا است.

‘سنگ’

دانشجوی حقوق کارا به بی بی سی گفت ” ویکتوریا Derbyshire برنامه او شروع به خرید استروژن – هورمون تجویز به ترانس زنان – تابستان گذشته حاضر به شروع انتقال.

او شده است در یک NHS هویت درمانگاه لیست انتظار در حال حاضر به مدت دو سال.

او پذیرفته بود که “کاملا سنگ شده” از اثرات آن می تواند در او.

بسیاری از وب سایت های فروش هورمون هستند مستقر در انگلستان – و اغلب درخواست کاربران برای پرداخت با بیت کوین و یا انتقال بانکی.

“من نمی دانم هر چیزی در مورد تبلت [که من خرید] به طور خاص اگر آنها آنچه آنها می گویند که” او گفت:. “بنابراین این نوع حدس زدن بازی خود را با زندگی است.”

او به بی بی سی گفت او احساس انتظار زمان حال “مجبور” او را به انتخاب برای خرید هورمون آنلاین.

“من خیلی کم قبل از آن اساسا احساس مانند یک انتخاب بین خودکشی و یا خود درمانی, چون من نمی تواند مقابله با فکر بیشتر masculisation,” او اضافه شده است.

یک کارشناس Dr Grainne Coakley از شفیلد را هویت درمانگاه گفت: – با هر دو هورمون تستوسترون و استروژن قرص – وجود دارد اضافه شده خطر ابتلا به لخته شدن خون و همچنین خطر ابتلا به مشکلات کبدی است.

“اگر که تحت نظارت یک دکتر خانوادگی, کسی نمی داشتن به طور منظم آزمایش خون و سپس قرار دادن آنها خود را در خطر است.”

166-هفته حداکثر صبر کنید

آمار و ارقام جدید از آزادی اطلاعات درخواست شده توسط ویکتوریا Derbyshire برنامه نشان می دهد که در بسیاری از مناطق برخی از افراد در حال انتظار بیش از دو سال دیده می شود توسط یک متخصص از ارجاع.

هویت درمانگاه در بلفاست (166 هفته), Nottinghamshire (145 هفته) و Northumberland (127 هفته) طولانی ترین حداکثر زمان انتظار داده ها نشان می دهد.

NHS کوهستانی را هویت درمانگاه (هفته 32) کوتاهترین حداکثر صبر کنید.

بیش از 13,500 نما و غیر دودویی بزرگسالان در لیست انتظار برای NHS هویت درمانگاه در انگلستان قبلی BBC پژوهش پیدا کرده است.

آزمایشگاه تست

ویکتوریا Derbyshire برنامه خریداری چهار تستوسترون و استروژن محصولات آنلاین برای ارسال به آزمایشگاه برای تست.

تنها سه وارد شدند. یکی از تستوسترون نمونه قرار بود ساخته شده از چهار نوع مختلف از مواد مخدر بود اما این مورد نشان می دهد آن را یک محصول تقلبی از یک منبع ناشناخته.

تهیه و یا فروش تستوسترون یک کلاس C مواد مخدر مجازات نامحدود خوب یا تا 14 سال در زندان است.

اما آن را غیر قانونی برای خرید و یا داشتن آن را برای استفاده شخصی ارائه شده آن است که به این کشور آورده از طریق سیستم پستی.

استروژن است که تنها نسخه محصول, اما اگر آن را برای استفاده شخصی می توان آن را از نظر قانونی وارداتی را بدون نسخه پزشک.

در هر دو مورد کارشناسان استرس آن است که تنها امن برای استفاده از داروهای تجویز شده تحت مداوم نظارت پزشکی متخصص.

‘ناراحت و dehumanising’

لوکاس که شروع به انتقال شش سال پیش در سن 29 تصمیم به استفاده از تستوسترون خرید آنلاین پس از گفت او را دو و نیم سال منتظر یک هویت درمانگاه انتصاب.

او گفت: او می داند که حداقل یک نفر که گرفته می شود زندگی خود را با توجه به “ناراحت کننده و dehumanising” صبر دیده می شود.

لوکاس توصیف خود درمانی به عنوان “ترسناک و ناخوشایند” و معتقد است کیفیت محصولات مهمترین آنها کمتر از کسانی که او در حال حاضر تجویز می شوند.

“من گمان می کنم چند دوز به طور موثر به هیچ چیز

“برای مثال من در واقع شروع به رشد هر صورت در همه تا زمانی که من نقل مکان کرد و بر روی تجویز تستوسترون است.”

NHS انگلستان به بی بی سی گفت در بیانیه ای اعلام کرد: “همانطور که بیشتر مردم احساس می کنند قادر به دنبال حمایت و درمان تقاضا برای هویت جنسیتی خدمات تا حد زیادی افزایش یافته و در سال های اخیر ما به افزایش سرمایه گذاری برای پاسخگویی به افزایش تقاضا با کارکنان کار سخت برای حمایت از بیماران برای به دست آوردن حق مراقبت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“از بهار یک سرویس جدید خواهد بود سرنشین در لندن است که افزایش ظرفیت در هویت جنسیتی خدمات است.”

این قابل درک است که کمبود متخصصان پزشکی که مایل به تخصص در ترانس بهداشت و درمان نیز اضافه بار صبر کنید که جدید در کالج سلطنتی پزشکان مسیر ایجاد شده است.

یک اسکاتلندی سخنگوی دولت گفت: از مدت زمان انتظار برای بیماران “غیر قابل قبول” اما که بهداشت حرفه ای مشغول به کار شد سخت به آنها را کاهش می دهد.

وی افزود: “هویت کلینیک های بسیار تخصصی منابع و در حالی که مردم در حال انتظار برای ارزیابی آنها هنوز هم دسترسی به طیف گسترده ای از بهداشت روانی جامعه و رفاه خدمات مناسب به وضعیت خود و نیازهای خود را.”

NHS ولز و بلفاست NHS Trust هنوز در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به دنبال بزرگ سیاه و سفید دیک, Victoria, Derbyshire برنامه Facebook و توییتر – و بیشتر از داستان ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی