کنتاکی سناتور رند پل ساخته شده امواج با هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات که او به نام whistleblower که در ابتدا متهم آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از عوض با اوکراین است.

صحبت کردن در کف مجلس سنا روز سه شنبه پل روشن ساخته است او هنوز هم ناراحت بود بیش از رئیس دادگستری رابرتز امتناع از پرسیدن سوال از او در هفته گذشته در مورد whistleblower که گزارش لگد کردن زمان استیضاح محاکمه.

“افسر قاضی کاهش به خواندن این سوال که فرستاده شده,” رابرتز گفت: پل پس از خواندن سوال ،

پل در زمان خود و در زمان سخنرانی روز سه شنبه خود را به عنوان فرصت در نهایت به درخواست سوال خود را کشیدند اگر شیف شد “آگاه” گزارش می دهد که یکی از کارکنان خود را تا به حال گفته می شود گفتگو با موسس در مورد impeaching رئیس جمهور قبل از هر گونه اتهامات از عوض شد ساخته شده است. او گفت: whistleblower نام در سوال خود را هر چند او به طور خاص به شناسایی او به عنوان یکی.

پل ایستاده بود کنار یک نشانه با متن سوال خود را که همچنین به نام whistleblower. هر چند دموکرات ها کار کرده اند برای محافظت از هویت او نامگذاری شده است چندین بار در رسانه های اجتماعی و اخبار گزارش.

با وجود این هویت به عنوان یک راز در حال حاضر faux خشم شد و هنوز هم در صفحه نمایش کامل از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان با پل که برچسب “خائن” و حتی متهم شدن به تلاش برای به دست آوردن whistleblower کشته شدند.

“این فقط یک مخرب تلاش برای به دست آوردن کسی که کشته شدند به طوری که @RandPaul می توانید ترکیب خود را و نفرت از جامعه اطلاعاتی با یک فرصت خوب به خورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” نویسنده تام نیکلاس توییتی.

کتی Phang, حقوقی, تحلیلگر, MSNBC, هشدار داده است که پولس “بی پروا” رفتار “نمی خواهد به دور بماند.”

دیگر محجبه تهدید فرستاده شد پل راه از جمله برخی از یادآوری بدنام حمله توسط پولس همسایه که منجر به سناتور از دست دادن بخشی از ریه است.

سی ان ان قانونی تحلیلگر جنیفر راجرز ادعا پل قرار داده و خلاف کاران “در خطر است.”

پولس همچنین متهم به قانون شکنی و خواستار دستگیری او ساخته شد.

مشخصات فنی سناتور پل نیست نام هر گونه خلاف کاران به عنوان سوال خود را نمی شناخت کسی مانند – به جای رئیس دادگستری رابرتز امتناع از پاسخ به این سوال به نظر می رسد به انجام درست آن. جالب اینجاست که در گرمای شور و هیجان خود را از رفتن پس از جمهوری خواهان و منتقدان نیز تایید راز آنها تظاهر خیلی سخت بود و هنوز هم پنهان است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im