دولت در مذاکرات با راه آهن کارفرمایان برای قرار دادن اقدامات اضطراری در محل برای مقابله با کاهش تعداد مسافر پس از شیوع کروناویروس.

برخی از اپراتورهای قطار در حال حاضر در حال از دست دادن پول است اما کمتر کرایه قرار داده خواهد شد و حتی بیشتر فشار بر روی امور مالی خود را.

یک مقام ارشد صنعت منبع گفت نسبتا اقدامات شدید ممکن است مورد نیاز برای شرکت قطار برای زنده ماندن.

در یک صنعت در جلسه هفته گذشته تعداد مسافر گفته اند که کاهش یافته است به 18 درصد در برخی از خطوط.

یکی دیگر از صنعت منبع اذعان کرد که کاهش مسافران می تواند به طور قابل توجهی بالاتر است.

آنها به بی بی سی گفت که تعدادی از مسافران سفر از طریق عمده ایستگاه های قطار انگلستان در اوج بار کاهش یافته بود بطور قابل توجهی در روزهای اخیر.

بسیار تا به امروز آمار و ارقام برای کل بریتانیا شبکه هستند شناخته شده به عنوان بسیاری از بلیط ها هنوز خریداری دیجیتالی, پس از آن طول می کشد برخی از زمان برای داده ها برای فیلتر کردن از طریق.

  • چه چیزی را اشتباه رفته با راه آهن امتیاز?

تحت موافقتنامه های حق رای دادن شرکت قطار طیف وسیعی از تعهدات قراردادی که حکومت چگونه بسیاری از قطار آنها را اجرا و محدود کردن چه مقدار از آنها می تواند شارژ برای بلیط.

آنها همچنین نیاز به پرداخت به دولت برای اجرای خدمات در بخش هایی از شبکه راه آهن.

تعداد قطار, قیمت بلیط و میزان شرکت پرداخت دولت هستند همه بر اساس مفروضات در مورد تعداد مسافر.

اما با مردم کمتر ابتلا به قطار – به عنوان برخی از شرکت ها درخواست کارکنان برای کار از خانه بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus – توانایی شرکت های راه آهن برای دیدار با برخی از این تعهدات است که در حال حاضر در شک و تردید.

اورژانس ایران

بی بی سی می داند که اپراتورهای قطار در حال مذاکره با دولت به مذاکره مجدد از نظر برخی از کسانی که در قرارداد.

قطار شرکت ها می خواهند دولت به آنها بیشتر لول خوردن در اتاق به طوری که آنها می توانید نگه دارید عامل خدمات سفر ضروری برای افراد مشغول به کار در خدمات اورژانس و حتی گسترده تر تعداد مسافر کاهش یافته است.

گزینه های مورد بحث به احتمال زیاد شامل یک کاهش در تعداد قطار خدمات و انعطاف پذیری بیش از این پرداخت که شرکت قطار را به دولت.

وزارت حمل و نقل خواسته شده است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی